• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9559
  • Dodano: 2020-01-09 / 16:00
  • Komentarzy: 1

Wyszedł w piżamie ze szpitala w Głuchołazach. Smutny finał poszukiwań

 
 
Wyszedł w piżamie ze szpitala w Głuchołazach. Smutny finał poszukiwań

(Fot. Archiwum)

Od wczoraj trwały poszukiwania mężczyzny, który wyszedł ze szpitala MSWiA w Głuchołazach. Zaniepokojona rodzina zaangażowała wszelkie służby ratunkowe w pomoc w poszukiwaniach. Niestety finał akcji nie jest szczęśliwy.


Informację o tym, że mężczyzna nie wrócił na szpitalny oddział zaniepokojeni pracownicy szpitala zgłosili służbom ratunkowym w środę 8 stycznia około 19:00. Ponad 20 policjantów i 15 strażaków zaangażowało się w poszukiwania 58-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Policja niestety nie udostępniła fotografii tego mężczyzny.

Około 22:30 w środę poszukiwania zakończono. - W akcji, oprócz Policji udział brało 7 jednostek Straży Pożarnej, które swoje poszukiwania zaczęły w okolicach Góry Parkowej. Poszukiwany nie był odpowiednio ubrany, był prawdopodobnie w lekkim obuwiu szpitalnym, bez kurtki - informuje portal glucholazyonline.com.pl.

Akcję poszukiwawczą wznowiono w czwartek około 9:00. Niestety przed 13:00 w czwartek 9 stycznia mężczyzna został odnaleziony w rejonie Złotych ścieżek. Na miejscu pracuje policja i prokurator, którzy będą ustalać jak doszło do śmierci 58-letniego podopiecznego szpitala w Głuchołazach.reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-01-10 11:32:08 [83.238.143.*] id:1588425  
iks: Napisał postów [356], status [pismak] Reputacja
Szpital to nie zakład zamknięty. Każdy może wejść i wyjść.Szkoda, że skończyło się to w najgorszy sposób. Pytanie dlaczego pacjent tak postąpił. Problemy psychiczne, źle dobrane leki a może coś jeszcze innego?

Nick:
Treść: