• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6277
  • Dodano: 2020-01-09 / 11:33
  • Komentarzy: 0

Obwodnica Grodkowa zablokowana. Trwa reanimacja poszkodowanego

 
 
Obwodnica Grodkowa zablokowana. Trwa reanimacja poszkodowanego

(Fot. Archiwum)

Zablokowana jest Droga Wojewódzka nr 401 po wypadku do jakiego doszło w czwartek przed południem na obwodnicy Grodkowa (powiat brzeski). Policja wyznaczyła objazdy.


5 zastępów straży wyjechało do wypadku na obwodnicy Grodkowa, gdzie doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.

- Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o 10:40. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki. W zdarzeniu brały udział dwie osoby, kierującemu ciężarówką nic się nie stało, natomiast na miejscu zdarzenia prowadzona jest reanimacja kierującego osobówką - informuje oficer prasowy JRG w Brzegu.

- Droga Wojewódzka nr 401 na obwodnicy Grodkowa jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Grodków. Kierowcom polecamy kierować się ulicami Otmuchowską i Sienkiewicza. Na miejscu trwają prace policji, mężczyzna jest cały czas reanimowany - informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Za chwilę więcej informacji

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".