• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3435
  • Dodano: 2020-01-09 / 08:28
  • Komentarzy: 1

  Dwa samochody zderzyły się na trasie Gorzów Śląski - Praszka

  Dwa samochody zderzyły się na trasie Gorzów Śląski - Praszka

  (Fot. OSP Gorzów Śląski )

  O dużym szczęściu mogą mówić podróżujący samochodami osobowymi, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym na trasie Gorzów Śląski - Praszka w środę późnym wieczorem.


  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj na drodze krajowej nr 45 na trasie Gorzów Śląski - Praszka. Około 23:00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że jedno z aut leży na dachu na drodze, a drugie wypadło poza jezdnię. Zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej w tym JRG z Olesna, OSP Praszka oraz OSP Gorzów Śląski.

  - Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zastaliśmy dwa rozbite samochody, jeden zlokalizowany poza jezdnią natomiast drugi przewrócony na dach na jezdni drogi krajowej. Osoby podróżujące pojazdami zdołały je opuścić o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, z niewiadomych na tą chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i otarł się o jadący w przeciwnym kierunku samochód osobowy marki Skoda, a następnie dachował - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Gorzowie Śląskim.

  Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy kierującemu Oplem, który doznał obrażeń ciała. Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-01-09 12:48:25 [217.173.195.*] id:1588356  
  wojtasoks: Napisał postów [5078], status [VIP] Reputacja
  To otarcie takie dosyć intensywne jak widać na zdjęciach.

  Nick:
  Treść: