• 0
0
  • Wyświetleń: 1680
  • Dodano: 2020-01-07 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Zmień swoją pasję w pracę z TEB Edukacja w Opolu!

 
 
Zmień swoją pasję w pracę z TEB Edukacja w Opolu!
Jakie zawody dają najwięcej satysfakcji? Takie, które są połączeniem pracy i pasji. Chcąc robić to, co lubisz i jeszcze na tym zarabiać, wybierz kierunek odpowiadający swoim zainteresowaniom w szkole TEB Edukacja w Opolu, zdobądź kwalifikacje do wykonywania zawodu oraz certyfikaty prestiżowych marek i zacznij czerpać radość ze swojej pracy zawodowej.


Utrzymujący się brak zadowolenia z wykonywanej pracy stanowi jedną z przyczyn wypalenia zawodowego. Jest to szczególnie zauważalne wśród osób, których zawody nie odpowiadają ich zainteresowaniom. Hobby jest przez nich traktowane jako zajęcie w czasie wolnym, które ma przede wszystkim sprawiać przyjemność. Warto jednak pamiętać o tym, że pasja uprawiana po godzinach może stać się pełnowymiarową pracą. Dokonali już tego słuchacze szkoły TEB Edukacja w Opolu, odmieniając tym samym swoje dotychczasowe życie. Które z kierunków są najczęściej przez nich wybierane?


Technik usług kosmetycznych z certyfikatem Bielenda Professional

Ucząc się na tym kierunku, dowiesz się, jak przeprowadzać diagnozy kosmetyczne oraz dobierać i stosować właściwe preparaty kosmetyczne. Zdobędziesz umiejętności z zakresu metod i technik wykonywania określonych zabiegów oraz doboru do nich odpowiedniej aparatury, narzędzi i przyborów. Ponadto nauczysz się udzielać porad kosmetycznych. Po zakończeniu procesu kształcenia zdobędziesz dwa certyfikaty: ze znajomości linii profesjonalnej kosmetyków Bielenda Professional oraz potwierdzający znajomość profesjonalnych technik i procedur zabiegowych twarzy i ciała.

Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac

Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci stać się profesjonalną stylistką paznokci. Nauczysz się wykonywać zabiegi pielęgnacyjne skóry dłoni i paznokci. Poznasz techniki przedłużania paznokci oraz techniki zdobień z uwzględnieniem trendów obowiązujących w sezonie. Dowiesz się również, jak rekonstruować paznokcie. Otrzymasz Certyfikat potwierdzający znajomość profesjonalnych technik i metod przedłużania płytki paznokci, stosowanych w oparciu o produkty Semilac.

Technik masażysta z elementami fizjoterapii

Na tym kierunku nauczysz się wykonywać masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Dowiesz się, jak prowadzić działalność profilaktyczną oraz popularyzować zachowania prozdrowotne. Tylko w szkole TEB Edukacja słuchacze mają więcej zajęć z zakresu fizjoterapii, co pozwala im na lepsze poznanie zagadnień kinezyterapii oraz fizykoterapii.

Znajdź swój kierunek kształcenia spośród szerokiej oferty TEB Edukacja w Opolu. Odwiedź stronę internetową oddziału lub osobiście skonsultuj swoje preferencje zawodowe ze specjalistami TEB w siedzibie szkoły. To pierwszy krok nie tylko do zmiany zawodu, ale również do zmiany jakości swojego życia.


Więcej informacji:
TEB Edukacja w Opolu

NOWA SIEDZIBA
45-018 Opole
ul. Krakowska 45-47
II piętro
ZIEMOWIT
tel: 77 446 15 00
e-mail: opole@teb.pl
www.teb.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-medyczne
www.facebook.com/TEBOpoleArtykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".