• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 3418
    • Dodano: 2020-01-03 / 18:36
    • Komentarzy: 3

    Ślubowali na sztandar

    Ślubowali na sztandar

    (KWP Opole)

    W szeregi policji wstąpiło 23 nowych policjantów. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta przywitał młodych adeptów, życząc im satysfakcji z pełnionej służby i sukcesów zawodowych. Teraz nowo przyjęci policjanci odbędą szkolenie podstawowe, po czym trafią do swoich jednostek macierzystych. Przypominamy, że dobór do opolskiej policji wciąż trwa.

    W sali imienia insp. Witolda Ludwikowskiego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, odbyło się ślubowanie nowych policjantów. To oni - z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. Jarosława Kalety - odebrali akty ślubowania. Na uroczystości obecna była kadra kierownicza komendy, kapelan opolskiej Policji oraz rodziny nowo przyjętych policjantów. Nadinsp. Jarosław Kaleta złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie.

    Teraz młodzi adepci rozpoczną 6 miesięczną naukę w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Tam zdobywać będą wiedzę teoretyczną i praktyczną m.in. z zakresu przepisów prawa czy taktyk i technik interwencji. Będą także doskonalić swoje umiejętności strzeleckie.

    Po odbyciu przeszkolenia podstawowego, nowi policjanci rozpoczną służbę w wyznaczonych jednostkach terenowych Opolszczyzny.

    Na stronie internetowej policji można znaleźć informacje o przebiegu procedury rekrutacyjnej, warunkach, jakie trzeba spełnić, by zostać policjantem oraz wymaganych dokumentach rozpoczynających dobór. Przypominamy, że takie dokumenty można teraz składać w dowolnej jednostce powiatowej policji 7 dni w tygodniu, o każdej porze
    reklama

    Więcej zdjęć

    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar
    Ślubowali na sztandar

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2020-01-05 20:54:37 [80.49.59.*] id:1587939  
    kgb14: Napisał postów [5385], status [VIP] Reputacja
    Gdyby być tak zgodnym z sztuka dziennikarską 24Opole mogłoby zapytać ile pozostało funkcjonariuszy z poprzedniego ślubowania , ile jeszcze poprzedniego a za rok zapytać ile zostało z tego, lub za dwa. Z tego co pamiętam ani jeden taki artykuł się nie ukazał ( jeśli się mylę to poprawcie ) . To byłby bardzo ciekawy artykuł.

    Nick:
    Treść:
    2020-01-04 18:23:24 [83.29.235.*] id:1587896  
    dzony: Napisał postów [6673], status [VIP] Reputacja
    nie masz pracy....zostań urzędnikiem!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2020-01-04 19:26:40 [90.156.124.*] id:1587898  
    siostra_brygida: Napisała postów [48287], status [VIP] Reputacja
    albo twórz denne posty za 0,60 PLN sztuka ;)