• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 5781
  • Dodano: 2019-12-17 / 10:52
  • Komentarzy: 1

  Paczkomat blisko Ciebie w Opolu

  Paczkomat blisko Ciebie w Opolu
  Wysyłanie paczek może być przyjemne i bezproblemowe, jeśli korzysta się z usług profesjonalnej firmy kurierskiej. Przesyłki trafiają zawsze pod właściwy adres i na czas. Błyskawiczne tempo wysyłki, ekonomia i wiele ciekawych ofert dodatkowych, z których można korzystać - trudno znaleźć drugą tak dobrą firmę przewozową na rynku.


  O co tutaj chodzi?


  Chyba każdy słyszał o paczkomatach, a mnóstwo ludzi choć raz odbierało paczki, korzystając z maszyn InPostu. Zadowolonych klientów wciąż przybywa, bo przybywa też paczkomatów, których jest już około 6000. Ich sieć mocno się ostatnio rozrasta, co można zaobserwować np. w Opolu: https://inpost.pl/paczkomat-opole-opo06a-plebiscytowa-paczkomaty-opolskiei okolicach: https://inpost.pl/paczkomaty-opole. Czy może być inaczej, jeśli konkurencyjne stawki łączą się z komfortem i łatwością wysyłki paczek. Wystarczy mieć dostęp do Sieci, aby za pomocą kilku kliknięć zalogować się na stronie Managera Paczek i zacząć proces wysyłki. Po wpisaniu danych adresata (personalia, kontakt mailowy, adres) należy wydrukować naklejkę z kodem, który znajdzie się na paczce. Następnie można wybrać jedno z dwóch rozwiązań - albo kuriera, albo wysyłkę paczki bezpośrednio z paczkomatu. Po wpisaniu kodu skrytka zostanie otwarta. Od tej pory umieszczona w niej paczka zacznie swoją podróż, a o jej etapach będzie na bieżąco informowany adresat.


  Jak odebrać paczkę?


  Odbiór przesyłek jest równie prosty, jak nadawanie paczek. Po wybraniu opcji dostawy za pomocą paczkomatu dostaje się kod, który jest przypisany do konkretnego numeru telefonu. Informacje o statusie przesyłki przychodzą zawsze na czas, tak samo, jak sama przesyłka. Adresat będzie więc wiedział, kiedy paczka wyruszy w drogę i kiedy dotrze na miejsce. Po umieszczeniu jej w skrytce przez kuriera czas odbioru wynosi 48. godzin. Za pomocą wiadomości SMS można ten czas prolongować o kolejne 48. godzin. Jeśli i w tym czasie nie będzie można odebrać przesyłki, trafi ona w ręce kuriera, który podejmie dwie próby jej dostarczenia. W razie nieobecności odbiorcy paczka zostanie umieszczona w pobliskim punkcie POP - czyli tzw. magazynie paczek InPostu.


  MOBILE - mobilnie i przyjemnie


  Czy można jeszcze prościej odbierać paczki z paczkomatów? Wygląda na to, że tak, bo firma InPost ma dla swoich Klientów nie lada gratkę. Ciekawa aplikacja, za pomocą której można mieć dostęp do wszystkich ważnych informacji na temat swoich paczek, które są automatycznie zapisywane w systemie to nie wszystko. Można też liczyć na wyskakujące powiadomienia o przesyłkach, nawet off line, to wielkie udogodnienie. Przechodząc obok paczkomatu, w którym znajduje się paczka, dostanie się przypomnienie o odbiorze przesyłki. Co więcej, aplikacja daje możliwość śledzenia nowinek umieszczanych przez InPost na swojej stronie firmowej, dlatego już nigdy nic ważnego nie umknie uwadze. Niewątpliwie jednym z ciekawszych rozwiązań jest możliwość odbioru paczki z poziomu aplikacji. Kilka kliknięć i skrytka z paczką otworzy się bez problemu. W ten sposób można szybciej realizować odbiór i nie trzeba nigdy czekać nawet w najkrótszej kolejce.


  Wiele więcej cennych informacji na temat nadawania i odbioru paczkę znajduje się na stronie InPostu. Śledzenie nowości i dokładne zapoznanie się z ofertą daje duże szanse na łowienie lukratywnych okazji. Warto być zawsze na topie, korzystając z takich rozwiązań. Szybko, tanio i non stop 24/7, tak właśnie działają paczkomaty InPost.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2019-12-20 05:03:09 [83.4.232.*] id:1587025  
  yakuzja: Napisał postów [29], status [rozkręca się] Reputacja
  Na terenach dołączonych do Opola brakuje paczkomatow.

  Nick:
  Treść: