• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1415
  • Dodano: 2019-12-14 / 18:22
  • Komentarzy: 0

4. "Świąteczna Kraina Uśmiechu" za nami

 
 
4. "Świąteczna Kraina Uśmiechu" za nami
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Już po raz czwarty w okresie przedświątecznym wolontariusze Fundacji "Dr Clown" zorganizowali niezwykłe spektakle, warsztaty i zabawy dla Opolan w ramach akcji "Świąteczna Kraina Uśmiechu".


Wydarzenie skierowane w głównej mierze do rodzin z dziećmi zorganizowane zostało już po raz czwarty. "Świąteczna Kraina Uśmiechu" to spektakle teatralne i warsztaty świąteczne. W tym roku oglądający specjalnie przygotowany spektakl teatralny mogli dowiedzieć się jak na co dzień wygląda praca osób związanych z Fundacją.

- Doktorzy w świątecznym wydaniu zorganizowali spektakl teatralny pt. "Bez względu na wiek - uśmiech to lek" dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich rodzin, pokazujący historię Fundacji Dr Clown. Dziś świętujemy swoje dwudziestolecie istnienia, a w samym Opolu działamy od 12 lat - mówi Agnieszka Bąkowska, "dr Wiatrak", z-ca pełnomocnika Fundacji dr Clown.

Po wzruszającym przedstawieniu dorośli z dziećmi mogli wziąć udział w świątecznych warsztatach. - Każdy uczestnik warsztatów miał szansę własnoręcznie wykonać przypinkę z motywem świątecznym. Ponadto dzieci projektowały też własne wzory. Wykonane przypinki mogą być również doskonałym prezentem dla bliskich - informuję organizatorzy. Całemu wydarzeniu towarzyszyli wolontariusze Fundacji poprzebierani w postacie świąteczne i zimowe (był bałwan Olaf, człowiek piernik, elfy i cała ekipa świętego Mikołaja).

Podczas wydarzenia zbierane były fundusze na stworzenie kącika zabaw na Izbie Przyjęć Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Zadanie jest finansowane z Budżetu Miasta Opola.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".