• 0
0
 
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 2042
  • Dodano: 2019-12-13 / 13:46
  • Komentarzy: 0

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego "Magia Świąt"

 
 
Znamy zwycięzców konkursu plastycznego "Magia Świąt"

(Fot. Archiwum)

Zakończyło się głosowanie internautów na najładniejsze dzieła, stworzone przez najmłodszych mieszkańców Opolszczyzny. Autorów prac z największą ilością polubień zapraszamy po odbiór nagrody, a pozostałych autorów po odbiór nagrody poceszenia.

Tematem przewodnim konkursu była "MAGIA ŚWIĄT", a prace dzieci nawiązywały do tematyki Bożonarodzeniowej. Wiemy już, które trzy prace otrzymały największą liczbę polubień. Ich autorzy otrzymają nagrody główne - żywe choinki z Choinkowego Raju i bilety do kina Helios.

Laureatami konkursu zostali:

1. Vivien, 9 lat
2. Robert, 8 lat
3. Artur, 9 lat

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zaangażowania i talentu plastycznego! Informację o sposobie odbioru nagród głównych prześlemy laureatom drogą elektroniczną. Pozostałe osoby, które brały udział w konkursie prosimy o odbiór nagród pocieszenia w siedzibie naszej redakcji (ul. Armii Krajowej 7, ostatnie piętro) od poniedziałku w godz. 9.00 - 15.00. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą oryginałów swoich prac!Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszym plebiscycie. Wszystkich naszych czytelników zapraszamy do wypatrywania kolejnych konkursów na naszej stronie i profilu na Facebooku.reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".