• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2039
  • Dodano: 2019-12-11 / 18:55
  • Komentarzy: 1

  Tancerki z Ramady z tytułami Mistrzów oraz Wicemistrzów Świata

  Tancerki z Ramady z tytułami Mistrzów oraz Wicemistrzów Świata
   <i>(Fot. Ramada Opole)</i>

  (Fot. Ramada Opole)

  W dniach 1-8 grudnia 2019r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Świata IDO World Championship Balet, Jazz oraz Modern Dance. Mistrzostwa Świata są najważniejszym wydarzeniem w środowisku tanecznym.


  Zespół tancerzy z opolskiej szkoły tańca po raz kolejny wraca z najwyższymi tytułami. Trenerzy podkreślają, że tytuły Mistrzów oraz Wicemistrzów Świata są niewątpliwie najważniejszym tegorocznym sukcesem Akademii Tańca RAMADA z Opola.

  - Koniec roku to wzmożony czas różnorakich tanecznych zmagań w tym tych najważniejszych w środowisku tanecznym czyli Mistrzostw Świata. Ramada w tym roku również okazała się bezkonkurencyjna w technice balet, w której zdobyliśmy Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Świata - informują.

  Na arenie międzynarodowej, miasto Opole i Polskę reprezentowały tancerki Akademii Tańca RAMADA, które dzięki kwalifikacji z Mistrzostw Polski walczyły o tytuły najlepszych tancerzy wraz z ponad 4000 zawodników z całego świata, łącznie 30 krajów.

  Na scenie ogladaliśmy łącznie ponad 8000 prezentacji, które oceniało profesjonalne, międzynarodowe jury w 40-osobowym składzie. Mistrzostwo świata w tym roku zdobyły Julia Ciszewska i Mira Grodziecka w duecie balet w kategorii wiekowej dorosłych.

  Ze srebrnym medalem i tytułem wicemistrzów świata wrócił duet balet Lena Grodziecka i Monika Grzesik również w kategorii wiekowej dorosłych. Wicemistrzostwo Świata powędrowało także do Formacji balet juniorów oraz Mini grupy balet seniorów.

  Brąz i tytuł drugiego wicemistrza świata należy natomiast do solistki baletowej Miry Grodzieckiej, która podium zdobyła z samodzielnie przygotowaną choreografią w kategorii wiekowej dorosłych.

  Akademia Tańca RAMADA kieruje podziękowania dla trenerów przygotowujących tancerzy do zawodów oraz rodziców tancerzy, którzy przyczynili się do organizacji całego przedsięwzięcia, a także wszystkich osób, które wspierały wyjazd zespołu. Redakcja 24opole.pl również gratuluje tego wielkiego sukcesu!
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2019-12-12 09:42:19 [83.238.143.*] id:1586457  
  iks: Napisał postów [363], status [pismak] Reputacja
  Gratulacje dla tancerek i trenerów. Szkoda, że nikt w Polsce o tym nie słyszy. Ważniejsi są pseudo piłkarze. Mamy tyle dziedzin sportu, w których odnosimy sukcesy a i tak 80% społeczeństwa podnieca się piłką nożną. Przykre

  Nick:
  Treść: