• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 2733
  • Dodano: 2019-12-11 / 19:33
  • Komentarzy: 0

Opole "Świetlną Stolicą Polski"? To możliwe!

 
 
Opole "Świetlną Stolicą Polski"? To możliwe!

(Fot. UM w Opolu)

Rozpoczęła się jedenasta edycja plebiscytu, w którym internauci zdecydują, które miasto w naszym kraju świeci się najładniej. W konkursie fotograficznym wygrać można sprzęt AGD o łącznej wartości 200 tys. złotych. Nagroda przeznaczona zostanie dla potrzebujących mieszkańców.

Konkurs "Świeć Się z Energą" jest najbardziej rozświetlonym plebiscytem w Polsce. Bierze w nim udział również miasto Opole. Rozgrywka podzielona jest na dwa etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. W pierwszym biorą udział wszystkie zgłoszone do konkursu miasta, a internauci oddają głosy na swoich faworytów (do 2.01.2020). Miasto, które otrzyma najwięcej głosów w województwie przechodzi do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł na cele charytatywne!

Jednocześnie zawalczą one o nagrodę główną o wartości 40 000 zł na cel społeczny miasta. Internauci oddają swoje głosy (do dnia 15.01.2020 r.) wybierając Świetlną Stolicę Polski - miasto, które uzyska najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę.

Głosowanie rozpoczyna się od dnia 11 grudnia 2019 r., pod linkiem: www.swiecsie.se.pl
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".