• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1097
  • Dodano: 2019-12-06 / 14:27
  • Komentarzy: 0

Policjanci z mikołajkową wizytą u chorych dzieci

 
 
Policjanci z mikołajkową wizytą u chorych dzieci

(KWP Opole)

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu wspólnie ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu zorganizowali mikołajki dla chorych dzieci. W asyście świętego Mikołaja rozdawali maluchom z oddziałów szpitalnych prezenty. Maskotki, książki, gry i słodycze trafiły do najmłodszych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Do akcji włączyła się również poseł ziemi opolskiej Pani Violetta Porowska.

W dniu świętego Mikołaja żadne dzieci nie mogą zostać bez prezentu - zwłaszcza te chore, leczone na oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Dlatego funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, wspólnie z studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu poszli do nich z prezentami. Policjantów i studentów wsparła Pani Violetta Porowska - poseł na sejm z ziemi opolskiej.

Towarzyszył im oczywiście św. Mikołaj i - zawsze chętne do pomocy - elfy. Mieli wór pełen prezentów. Odwiedzili każdą salę z chorymi dziećmi i nikt nie został z pustymi rękami. Książki, gry, zabawki, kolorowanki i słodycze wywoływały uśmiech na twarzach najmłodszych.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".