• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3052
  • Dodano: 2019-12-03 / 12:27
  • Komentarzy: 0

Poszukiwany listami gończymi w rękach policji

 
 
Poszukiwany listami gończymi w rękach policji

(Fot. Archiwum)

Przed zasądzoną karą uciekał od kilku miesięcy. Policjanci rozesłali za 24-latkiem 5 listów gończych. Gdy ten na chwilę wrócił do kraju z Holandii, natychmiast go namierzyli i zatrzymali. Mężczyzna widokiem kryminalnych z Kietrza był zupełnie zaskoczony.

Policjanci z Kietrza, wspólnie z policjantami z Opola, od kilku miesięcy prowadzili działania operacyjne w związku z poszukiwanym 5 listami gończymi mężczyzną. Zebrane materiały pozwoliły im ustalić, że 24-letni mężczyzna będzie przebywał na terenie gminy Branice.

Kryminalni pod koniec listopada, w godzinach porannych pojechali w miejsce, gdzie miał znajdować się 24-latek. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mężczyzna chwilę wcześniej przyjechał z Holandii, gdzie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był bardzo zaskoczony widokiem policjantów.

Poszukiwany ukrywał się przed odbyciem kary ponad 3 lat więzienia. Miał na swoim koncie liczne oszustwa. Trafił już do aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".