• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2014
  • Dodano: 2019-12-02 / 17:00
  • Komentarzy: 0

Opolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odkrywa karty. Jaki będzie 28. Finał?

 
 
Opolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odkrywa karty. Jaki będzie 28. Finał?

(Fot. Archiwum)

Do wielkiego, 28. Finału WOŚP zostało niewiele ponad miesiąc. Opolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już ma ręce pełne roboty. Znamy już niektóre szczegóły wydarzeń, które odbywać się będą w niedzielę 12 stycznia 2020 roku.


Standardowo podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdą się atrakcje dla Opolan w każdym wieku. Oprócz wielu towarzyszących akcji, strefy dla dzieci oraz koncertu finałowego, o którym jeszcze będziemy informować, na placu Kopernika przy Solaris Center przewidziano specjalną Strefę Rekreacji. W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. pokaz zumby, salsy, boksu czy siłowanie na rękę. Dodatkowo pod ratuszem poza sceną, staną także symulatory wypadków drogowych.

Opolski sztab WOŚP wciąż zachęca do zgłaszania się przedsiębiorców chcących wspomóc organizację nadchodzącego finału. Poszukiwani są sponsorzy finansowi, lokale gotowe wspomagać w dniu finału wolontariuszy poprzez ciepły posiłek lub napój, a także przedsiębiorstwa, które jeszcze przed 12 grudnia, chciałyby prowadzić zbiórkę na rzecz 28. Finału WOŚP.

Dodatkowo informujemy, że osoby, które nie zdążyły zapisać się do finałowego wolontariatu wciąż mogą zgłaszać się do pomocy w działaniach sztabowych.

Nie zabraknie również akcentu sportowego - 12 stycznia 2020 roku podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8. Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą". Zapisy na zawody ruszyły 20 listopada, a lista startowa, która liczy 400 miejsc dla biegaczy wypełniła się po brzegi w niecałą dobę. Mamy dobra informację dla osób, które chciałyby pobiec i tym samym wspomóc Finałową zbiórkę. W poniedziałek 2 grudnia o 20:00 otworzona zostanie dodatkowa rejestracja na 8. Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą".

- Należy pamiętać, że warunkiem koniecznym do poprawnej rejestracji jest dokonanie opłaty startowej w wysokości 20 zł, w terminie do 5 dni od momentu zapisu na stronie. Opłata w całości zostanie przekazana na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym samym osoby, które wcześniej zapełniły listę, ale nie dokonały opłaty startowej zostaną z niej usunięte - informuje Wojciech Murański, rzecznik opolskiego sztabu WOŚP.

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".