• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3995
  • Dodano: 2019-11-29 / 19:20
  • Komentarzy: 2

Opolanka Malwina Kowalowicz już w sobotę w finale Mam Talent!

 
 
Dziesięciu niezwykle uzdolnionych finalistów już po raz ostatni zaprezentuje swoje umiejętności przed widownią najpopularniejszego talent-show w Polsce! Wśród nich 11-letnia Malwina Kowalowicz z Opola.


Tym razem tylko do widzów należy ostateczny werdykt w programie. W sobotę 30 listopada od 20:00 można na żywo oglądać dziesięciu utalentowanych finalistów. Na zwycięzcę programu czeka nagroda - 300 tysięcy złotych.


Widzowie TVN już po raz dwunasty wybiorą najlepszy polski talent. Na scenie zaprezentują się między innymi wokaliści, akrobaci i tancerze. Finalistów wspierać będą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a także niezastąpiony duet prowadzących, po raz ostatni w składzie - Marcin Prokop i Szymon Hołownia (Szymon Hołownia zapowiedział w Social Media, że kończy przygodę z Mam Talent.

W programie zobaczymy niezwykle utalentowaną Malwinę Kowalowicz z Opola, która do półfinału dostała się decyzją jury, po zdobyciu ogromnej liczby głosów. 11-letnia artystka uczy się aerial hoop od półtora roku pod okiem instruktorki. Trenuje również sama szlifując nowe elementy. Uprawia też gimnastykę, techniki tańca i akrobatykę sportową, a ostatnio kalistenikę. Ćwiczy codziennie i nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Znajomi i rodzina podkreślają, że Malwina mimo swojego młodego wieku wie czym jest ciężka praca. Opolanka ambitnie przygotowywała każdy swój występ i wielokrotnie swoim talentem zaskoczyła jury.

Na Malwinę będzie można głosować wysyłając sms pod numer 7326 o treści 2

Zdjęcie (1/10)

Malwina Kowalowicz z Opola, która do półfinału dostała się decyzją jury, po zdobyciu ogromnej liczby głosów. 11-letnia artystka uczy się aerial hoop od półtora roku pod okiem instruktorki. Trenuje również sama szlifując nowe elementy. Uprawia też gimnastykę, techniki tańca i akrobatykę sportową, a ostatnio kalistenikę. Ćwiczy codziennie i nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Znajomi i rodzina podkreślają, że Malwina mimo swojego młodego wieku wie czym jest ciężka praca. Opolanka ambitni

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-30 11:44:12 [188.146.36.*] id:1585777  
GRZEŚ 17: Napisał postów [146], status [wyjadacz] Reputacja
Życzę powodzenia naszej młodej Opolance.

Nick:
Treść:
2019-11-29 20:36:45 [31.60.47.*] id:1585757  
liberty: Napisał postów [2094], status [Szycha] Reputacja
Powodzenia.Zawsze warto miec cel w życiu niezależnie od wieku...

Nick:
Treść: