• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2971
  • Dodano: 2019-11-26 / 20:37
  • Komentarzy: 1

Starszy mężczyzna postrzelił się w Namysłowie

 
 
Starszy mężczyzna postrzelił się w Namysłowie

(Fot. Archiwum)

Do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o strzałach w jednym z budynków na osiedlu mieszkalnym. Przyczyny zdarzenia ustala prokuratura.


O tym, że w piwnicy jednego z budynków mieszkalnych w Namysłowie słychać było strzał policja została powiadomiona chwilę przed 10:00 we wtorek. Na miejsce zadysponowano także śmigłowiec LPR.

Jak się okazało na miejscu, 75-letni mieszkaniec Namysłowa prawdopodobnie popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy przed godziną 10:00. Do zdarzenia doszło na osiedlu w Namysłowie, w piwnicy jednego z bloków mieszkalnych. Rana postrzałowa okazała się śmiertelna. Obecnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Policjanci zabezpieczają ślady na miejscu tego zdarzenia i ustalają przyczynę i przebieg tego tragicznego zdarzenia - poinformował aspirant Paweł Chmielewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

Funkcjonariusze w toku wykonywanych czynności będą ustalać też, skąd mężczyzna wziął broń palną i czy posiadał zezwolenia oraz to, czy w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-27 17:58:28 [5.173.88.*] id:1585540  
tippmann: Napisał postów [5668], status [VIP] Reputacja
może żona mu odmówiła?

Nick:
Treść: