• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4006
  • Dodano: 2019-11-20 / 15:06
  • Komentarzy: 0

Trwają poszukiwania 23-latka z Wołczyna

 
 
Trwają poszukiwania 23-latka z Wołczyna
 <i>(Fot. OGPR)</i>

(Fot. OGPR)

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionego Damiana Kowalczyka, 23-latka z Wołczyna, który w niedzielę wyszedł z rodzinnego domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na miejscu obecna jest Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza.


Jak informują kluczborscy policjanci, mężczyzna w niedzielę 17 listopada o 9:00 wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach uczestniczą m.in. jednostki OSP z Szymonkowa, Gierałcic, Wąsic, Wierzbicy Górnej.

- Akcja poszukiwawcza trwała wczoraj do 19:00, dziś wznowiliśmy poszukiwania tego mężczyzny. W grę wchodzi życie ludzkie, są dobre warunki pogodowe dlatego w prace zaangażowanych jest wielu policjantów, jednostek OSP. Do poszukiwań dołączyła również Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Przeszukiwane są tereny leśne, pustostany, sprawdzane są ostatnie logowania z telefonu zaginionego - informuje asp. sztab. Dawid Gierczyk, oficer prasowy KPP Kluczbork.

23-latek ubrany był w czarną kurtkę czarne sportowe buty oraz spodnie jeans koloru niebieskiego.

We wtorek 19 listopada około 16:30 przy ul. Ogrodowej, w rejonie parku miejskiego i cmentarza komunalnego znaleziono ciało mężczyzny. Jak się okazało, nie był to poszukiwany Damian Kowalczyk. - Na zwłoki mężczyzny natrafili policjanci przeszukujący okolice rowu melioracyjnego w Wołczynie - dodaje asp. sztab. Dawid Gierczyk.

Okoliczności śmierci około 50-letniego mężczyzny bada policja z prokuraturą, jak podają inne media, ciało mogło leżeć w rowie ponad 24 godziny, miejsce w którym się znajdowało znane jest z tego, że przesiadują tam osoby spożywające alkohol.reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".