• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1009
  • Dodano: 2019-11-19 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Po raz 39 odbędzie się Startup Mixer

 
 
Po raz 39 odbędzie się Startup Mixer
Już w ten czwartek (21.11.2019) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki (ul. Piastowska 14a) o godzinie 18.00 odbędzie się trzydziesta dziewiąta edycja Opolskiego Startup Mixera na której pomysły na biznes zaprezentują startupy Parku Naukowo-Technologicznego, a także goście z Magdeburga oraz Ostrawy.

Startup Mixer to organizowana przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu inicjatywa mająca na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Mixer dzieli się na część oficjalną z prezentacjami opolskich startupów oraz nieoficjalną - networkingową, w której można swobodnie porozmawiać z wszystkimi uczestnikami. Na każde wydarzenie zapraszany jest ekspert - przedsiębiorca, który podzieli się swoim doświadczeniem.

Na scenie NCPP podczas 39 edycji Startup Mixera zaprezentuje się m.in. Rafał Juszko, twórca przydomowego panelu wiatrowego. Prosta i tania technologia niewielkich turbin wiatrowych pracujących przy niskich prędkościach wiatru pozwala łatwo wkomponować się w otoczenie. Projekt wygrał tegoroczną edycję programu akceleracyjnego Warm Up Your Business.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą przedstawiciele zagranicznych środowisk startupowych.
Sven Erichson, koordynator projektu Enterprise Europe Network Sachsen-Anhalt zrzeszającego 3000 ekspertów z 600 organizacji członkowskich w ponad 60 krajach na całym świecie. Wspiera przedsiębiorstwa w zakresie innowacji i rozwoju na skalę międzynarodową. Zajmuje się również obsługą małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie innowacji i transferu technologii.

Pavel Klučka dyrektor Impact Hub w Ostrawie. Pavel jest koordynatorem projektów innowacyjnych, zajmuje się również wspieraniem czeskich startupów i rozwojem regionalnym. Jego działalność w Impact Hub koncentruje się na międzynarodowej współpracy pomiędzy organizacjami i freelancerami, jak również na programach wspierających lokalne działania i cele strategiczne.

39 Startup Mixer odbędzie się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Park Naukowo-Technologiczny przygotował dla opolan szereg spotkań, szkoleń, konsultacji oraz wykładów. Tematyka poruszanych zagadnień w tym roku jest bardzo szeroka, od kształtowania umiejętności miękkich, sztuki autoprezentacji, design thinking, rozwijania własnego przedsiębiorstwa czy współpracy między nauką i biznesem. Każdy zainteresowany szeroko rozumianą przedsiębiorczością z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

"Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu"nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020
Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu


Loga

Artykuł sponsorowany

Patronat 24opole
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".