• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6444
  • Dodano: 2019-11-16 / 21:53
  • Komentarzy: 0

Opolanka w finale Mam Talent!

 
 
Opolanka w finale Mam Talent!

(Fot. Mam Talent TVN)

Niesamowity, trzymający w napięciu i dynamiczny występ Malwiny Kowalowicz z Opola po raz kolejny cieszył się wielkim uznaniem jury w którego skład od wielu lat wchodzi Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola oraz Małgorzata Foremniak.


Opolanka etap castingów przeszła bez problemu, jednak podczas wyboru półfinałowej 40-tki uczestników musiała uznać decyzję jury, które nie zdecydowało się na udział dziewczynki w programie na żywo. Około dwóch tygodni temu okazało się, że jednak będzie mogła zaprezentować swój talent w odcinku półfinałowym.

Jak zaznaczali rodzice utalentowanej 11-latki, 2 tygodnie to bardzo mało czasu na przygotowanie profesjonalnego programu. - Malwinka, jak to Malwinka - przyjęła wyzwanie, którego nie podjąłby się niejeden dorosły - pisali na platformie Facebook. Jak się okazuje, determinacja, upór i konsekwencja, to druga strona Opolanki, która po sobotnim występie usłyszała wiele budujących komentarzy i ani słowa krytyki.

- Wirowałaś cudownie, sama się bardzo denerwowałam oczywiście w momentach gwałtownych. To był fantastyczny wzruszający występ - komentowała występ przewodnicząca jury, Agnieszka Chylińska. - Jestem zachwycona, jesteś profesjonalistką i udowadniasz, że dzieckiem się jest w środku - dodaje Małgorzata Foremniak. Agustin Egurrola zgadza się z tym, że występ miał najwyższy poziom "bez taryfy ulgowej".

Malwina od lat marzyła o udziale w popularnym telewizyjnym talent show. Swoje marzenia zrealizowała w sobotę z nawiązką. Po ogłoszeniu wyników decyzją widzów jako pierwszy do finału przeszedł Luqo Art., a Malwina znalazła się w zwycięskiej trójce. Jury musiało wybrać pomiędzy Opolanką a uczestnikiem, zdobywcą złotego przycisku - Dawidem "Ukeboy" Jędrusikiem. Ostatecznie decydującym głosem Agnieszki Chylińskiej to właśnie Malwina Kowalowicz wystąpi w Finale.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".