• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1631
  • Dodano: 2019-11-16 / 07:34
  • Komentarzy: 0

Pożar garażu w Polskiej Cerekwi. Mogło dojść do wybuchu

 
 
Pożar garażu w Polskiej Cerekwi. Mogło dojść do wybuchu

(Fot. KP PSP Kędzierzyn Koźle )

Strażacy interweniowali w Polskiej Cerekwi, gdzie doszło do zapalenia się garażu w domu jednorodzinnym. Dodatkowym utrudnieniem była butla z gazem znajdująca się w garażu. Dzięki szybkiej akcji służb ratunkowych nikomu nic się nie stało.


W piątek o godz. 19:27 dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Polska Cerekiew. W wyniku tego zdarzenia spaleniu uległo wyposażenie garażu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz schładzaniu butli propan-butan znajdującej się wewnątrz pomieszczenia.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na tę chwilę nie znane są przyczyny pojawienia się ognia w pomieszczeniu. Szczegóły zdarzenia będzie ustalać policja.

W zdarzeniu brało udział pięć zastępów straży pożarnej w tym jednostki z JRG 2, OSP Zakrzów oraz Policja.

Wczoraj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 22 razy. Odnotowano 15 miejscowych zagrożeń oraz 7 pożarów. W powyższych zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych zaangażowanych było 43 zastępów, w sile 150 strażaków.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".