• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1186
  • Dodano: 2019-11-15 / 22:50
  • Komentarzy: 0

Komplet punktów zostaje w Opolu

 
 
Komplet punktów zostaje w Opolu

(Fot. Arleta)

Zawodniczki UNI Opole odnotowały kolejną wygraną w pierwszej lidze siatkówki kobiet. Opolanki na własnym parkiecie pokonały SMS PZPS Szczyrk 3:1.

Pierwszy set od zagrywki rozpoczęły nasze siatkarki. Od początku walka była dość wyrównana ale nerwowa. W obu drużynach nie brakowało zepsutych zagrywek i błędów na siatce. Trener Wiesław Popik dwukrotnie brał czas, żeby dać odpocząć swoim zawodniczkom i to zdało egzamin, gdyż po walce punkt za punkt Szczyrk wygrał pierwsze podejście 25:23.

W drugi set UNI Opole weszło mocno i zdecydowanie, co pozwoliło utrzymać przewagę nad rywalkami i ostatecznie zakończyć partię 25:18. Trzecia partia również była bardzo wyrównana, ale ostatecznie Opolanki rozstrzygnęły ją na swoją korzyść wynikiem 25:22. W czwartym secie drużyna gości także toczyła wyrównany bój. W połowie seta znów zrobiło się nerwowo. Kontrowersyjna decyzja sędziego i przyznanie punktu SMS-owi mimo iż gospodynie sygnalizowały dotknięcie siatki u przeciwniczek, zdaje się zmobilizowała nasze dziewczyny, które do końca spotkania nie oddały przewagi i wygrały 25:20.

Całe starcie torpedującym atakiem po prostej zakończyła przyjmująca Marta Ciesiulewicz i to jej sędziowie przyznali nagrodę MVP meczu. Ostatecznie zawodniczki UNI Opole wygrały spotkanie 3:1 i powiększyły swój dorobek w pierwszej lidze o kolejne trzy punkty.

Na kolejne spotkanie wszystkich kibiców żeńskiej siatkówki zapraszamy 20 listopada do opolskiej Stegu Areny. UNI Opole zagra z dobrze nam znanym klubem ENEA Energetyk Poznań. Początek meczu o 15.45. Wstęp na mecz jest wolny.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".