• Wyświetleń: 1446
  • Dodano: 2019-11-14 / 12:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Dzień Otwarty dla Narzeczonych w Restauracji Opolanka

  Jak zorganizować ślub i wesele? O czym pamiętać i na co zwrócić uwagę? Wszelkie wątpliwości i niepokoje związane z tym bardzo ważnym dniem będzie można rozwiać podczas Dnia Otwartego w Restauracji Opolanka

  W niedzielę, 17 listopada w godzinach 12-18 Opolanka zaprasza wszystkie przyszłe Pary Młode na spotkanie ze specjalistami z branży ślubnej. Będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania, porozmawiać z ekspertami i co najważniejsze... będziecie mogli wszystkiego dotknąć, sprawdzić, spróbować!

  Co czeka na narzeczonych w Restauracji Opolanka w ten dzień:

  POKAZ MODY ŚLUBNEJ DLA NIEJ I DLA NIEGO
  Dla Panny Młodej organizatorzy przygotowali pokaz sukien ślubnych z udziałem uczestniczek konkursu Miss Opolszczyzny. Panowie będą mogli obejrzeć pokaz najnowszej kolekcji garniturów ślubnych od GIACOMO CONTI, porozmawiać o najnowszych trendach i wzorach.

  DEGUSTACJA DAŃ WESELNYCH
  W tym niecodziennym dniu w Restauracja Opolanka przygotowała niecodzienną degustację, będzie można spróbować dań serwowanych w trakcie przyjęć weselnych, weselnych tortów i skosztować fantazyjnych drinków.

  TRENDY NA 2020 - MAKIJAŻ I FRYZURA - PIELĘGNACJA CIAŁA - MANICURE
  Jaki program pielęgnacyjny wybrać jeszcze przed uroczystością i jak zadbać o dłonie opowiadać będą ekspertki. Profesjonalne makijażystki zadbają o piękno uczestniczek.

  PREZENTACJA ARCYDZIEŁ SZTUKI JUBILERSKIEJ
  Będzie można zobaczyć, przymierzyć i wybrać dla siebie najwyższej jakości obrączki ślubne wykonane przez Pracownię Złotniczą "Jubiler dla Ciebie".

  POKAZ KOMPOZYCJI KWIATOWYCH I DEKORACJI SALI WESELNEJ
  Będzie niepowtarzalna okazja by zobaczyć na żywo jak elegancko i wystawnie mogą wyglądać Wasze Stoły, sala weselna, dekoracje i nasycić się zapachem świeżo ściętych kwiatów.

  FOTO I VIDEO
  Obiektywy fotografów spoglądać będą w stronę uczestników spotkania. Fotografowie zaprezentują swoje dotychczasowe realizacje.

  O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają DJ MARCIN i DJ PIOTR

  Niepowtarzalna okazja by jeszcze przed ślubem obejrzeć mi.in.: limuzyny ślubne, apartament dla nowożeńców i pokoje hotelowe dla gości weselnych.

  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".