• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6785
  • Dodano: 2019-11-11 / 07:55
  • Komentarzy: 2

Ktoś próbował okraść strażnicę OSP

 
 
Ktoś próbował okraść strażnicę OSP
 <i>(Fot. OSP Kadłub)</i>

(Fot. OSP Kadłub)

Minionej nocy (z soboty na niedzielę) miała miejsce próba włamania do strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kadłubie (gmina Strzelce Opolskie). Druhowie zgłosili sprawę policji.


To apel o uwagę i zarazem ostrzeżenie dla innych jednostek. Strzeleckie służby zostały powiadomione o próbie włamania do strażnicy OSP Kadłub. Nie wiadomo, co chcieli zabrać złodzieje, wiadomo jednak, że tym razem skończyło się jedynie na nieudanej próbie.

Druhowie z OSP Kadłub, którzy w służbę wkładają całe serca i wolny czas, nie kryją rozczarowania zachowaniem śmiałków. - Śmiałkom współczujemy braku rozumu i mamy nadzieję, że odpowiedzą za ten czyn. Łupem złodziei, którzy próbowali wtargnąć na teren naszej strażnicy mógł paść sprzęt strażacki. Ciężko w tym momencie skomentować to zachowanie. Nie spodziewaliśmy się, że nas to spotka. Bardzo dużo serca wkładamy w jednostkę i sprzęt i byłoby nam bardzo przykro gdyby tym śmiałkom się udało włamać - mówią druhowie z OSP Kadłub.

Jednocześnie strażacy ochotnicy apelują również do swoich kolegów i koleżanek po fachu, a także i mieszkańców gminy, by przekazali informację dalej. Być może złodzieje planują kolejne włamania.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-12 15:07:03 [83.238.143.*] id:1584612  
iks: Napisał postów [356], status [pismak] Reputacja
Co za matoły. Z drugiej strony pokazuje to w jakich czasach żyjemy. Dość przykra sytuacja.

Nick:
Treść:
2019-11-11 13:12:47 [80.49.49.*] id:1584571  
Mati2000: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
Stara paczka nie próżnuje,koledzy z miasta Opola odwiedzili Baśkę Stelmaszczuk(czarna)naćpali się i do roboty to już taki pleps społeczeństwa: narkotyki wyłudzenia i kradzieże

Nick:
Treść: