• 0
0
 

MOBI Rafał Matczak

Adres:
Chabrów 3/2
45-221 Opole
Telefon:
604493456
Fax:
WWW:
E-mail:
biuro@mobi.opole.pl

WWW.MOBI.OPOLE.PL
Oferujemy transport:

Towarów - wszelkiego rodzaju, za wyjątkiem materiałów niebezpiecznych (ADR) na podstawie umowy przewozu lub dokumentów CMR

Gabarytów - przewóz mebli, wyposażenia RTV/AGD, maszyn, sprzętu i materiałów budowlanych, bram, płotów, drzwi, itp.

Jednośladów - motorów, skuterów, rowerów - posiadamy własne solidne najazdy

Pojazdów - Quadów i małych urządzeń jezdnych typu kosiarki, maszyny czyszczące, minikoparki

Łodzi - niewielkich jednostek o długości. do 5m - żaglówek, pontonów, kajaków, łodzi wiosłowych, motorówek itp.

Samochodów - przewóz na lawecie samochodów o masie rzeczywistej do 1500kg, wymiary lawety 4x2m, usługa dostępna na terenie kraju.

Zwierząt - przewóz samochodem osobowym lub dostawczym zwierząt, od małych gryzoni przez ptaki, koty oraz psy. Zapewniamy odpowiednią ilość postojów dla pupili, miskę z wodą oraz karmę na czas podróży. Specjalizujemy się w przewozach psów - sami prywatnie mamy pieski i wiemy jak o nie odpowiednio zadbać.

Przeprowadzki Opole - na terenie miasta Opola jesteśmy w stanie wykonać sprawnie każdą przeprowadzkę. Nasz zgrany zespół wyposażony jest w wózki transportowe co znacznie przyspiesza czas załadunku i rozładunku. Zapewniamy wcześniejsze dostarczenie pudeł kartonowych do pakowania GRATIS. Zabezpieczamy przewożone meble i wyposażenie folią stretch, przekładkami kartonowymi, taśmą klejącą, oraz pasami transportowymi tak aby nie uległy uszkodzeniu. Będziesz tylko obserwować jak Twoje meble wyjeżdżają z mieszkania jeden po drugim.

Przeprowadzki Polska i UE - na terenie kraju i UE możemy zrealizować przeprowadzkę busem z 2-3 tragarzami, lub kierowca + 2 pasażerów. Do dyspozycji 12m3 powierzchni ładunkowej, możliwość dostarczenia pudeł kartonowych do pakowania GRATIS. Zabezpieczamy przewożone meble i wyposażenie folią stretch, przekładkami kartonowymi, taśmą klejącą, oraz pasami transportowymi tak aby nie uległy uszkodzeniu.

Holowanie przyczep - przyciągniemy Twoją przyczepę towarową, kempingową, przyczepę z łodzią czy przyczepę specjalistyczną. Prawo jazdy kategorii B+E, bardzo duże doświadczenie w jeździe z przyczepami i odpowiednio mocny samochód sprawia że możemy podpiąć (standardowy zaczep kulowy, instalacja elektryczna polska lub niemiecka) i dostarczyć we wskazane miejsce dowolną przyczepę o dopuszczalnej masie całkowitej do 2500kg.

Ostatnia aktualizacja firmy: 2013-11-26