• 0
0
 

Gastro-Perfect

Adres:
ul. Jana Pawła II 1
49-300 Brzeg
Telefon:
504503873
Fax:
WWW:
E-mail:
sklep@twoja-kawa.pl

Firma Gastro – Perfect importuje wyłącznie najlepszej jakości kawę o nazwie Intenso , Lavazza, Segafredo, Pellini
Kawy najwyższej jakości spośród mieszanek opracowanych przez specjalistów pracujących dla tych dwóch liczących się palarni na rynku światowym, przygotowana dla najbardziej wymagających konsumentów i najbardziej eleganckich i prestiżowych kawiarni i restauracji. 
 Intenso jest mieszanką  wysokogatunkowych ziaren specjalnie wyselekcjonowanych z całego świata.  Rezultat to słodki, lekko czekoladowy, delikatny i bogaty smak.
Uwieńczone sukcesem połączenie ziaren o różnym pochodzeniu nadaje kawie wykwintny, idealny i pełny smak, której można przyrządzić capuccino, caffe latte, espresso.
Intenso Forte jest kawą mocniej paloną z ziaren specjalnie do tego wyselekcjonowanych. Rezultat to wyraźny smak jak i mocny aromat nadająca się idealnie do espresso jak i do innych sposobów przyrządzania.
Poczuj się jak w najbardziej prestiżowej kawiarni.
Dlatego też chciałbym przedstawić Państwu poniższą propozycję współpracy.

W Naszej ofercie znajdują się ekspresy manualne jak i automatyczne firmy SAECO.
Są to ekspresy do kawy ziarnistej, proste w obsłudze, wydajne i bezawaryjne. Ekspresy firmy SAECO, znajdują zastosowanie w restauracjach, kawiarniach, pubach oraz imprezach masowych jak i cateringach.

EKSPRES
- dzierżawa na czas nieokreślony ekspresu firmy SAECO z wbudowanym młynkiem na bardzo dogodnych warunkach z możliwością wykupu dzierżawiącego ekspresu.
- regularne przeglądy ekspresu
- serwis ekspresu
szkolenie z obsługi urządzenia
nie narzucamy miesięcznego limitu kawy
Posiadamy pełny serwis do tego aby pyszną kawę można było degustować z pełną gracją.

Filiżanki do espresso
Filiżanki do cappuccino
Cukier w saszetkach
Ciasteczka różne smaki
Ziarno kawy w 100% czekoladzie
Migdał w czekoladzie
W związku z oczekiwaniami konsumentów, firma Gastro – Perfect wychodzi z niniejszą ofertą, aby podnieść komfort i wygodę Państwa pracy oraz sprawną obsługę klientów

Gastro – Perfect

Ostatnia aktualizacja firmy: 2010-05-27