• 0
0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1452
  • Dodano: 2019-11-08 / 12:00
  • Komentarzy: 0

Największy festiwal hip-hopowy na terenie województwa opolskiego - wygraj bilety!

 
 
Największy festiwal hip-hopowy na terenie województwa opolskiego - wygraj bilety!
Już w najbliższą niedzielę 10 listopada w Nysie odbędzie się druga edycja "Nysa Południe Hip-Hop Festiwal", podczas której pojawią się m.in. PRO8L3M, Sokół, Żabson, Kartky i Young Igi.

Organizatorzy nie kryją zadowolenia z zaproszenia szczególnie zespołu PRO8L3M oraz Sokoła, ponieważ są to wykonawcy, których solowe koncerty w dużych miastach wyprzedają się w ciągu paru godzin od rozpoczęcia sprzedaży.

Warto zauważyć, że repertuar artystów zaproszonych na 10 listopada do hali widowiskowo-sportowej w Nysie powinien zadowolić zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy. O dobrą zabawę młodszej publiczności zadbają m.in. Young Igi czy Żabson. Starsi fani z pewnością czekają na występ Sokoła, członka legendarnego zespołu WWO oraz ZIP Skład, który ostatnio wydał solowy album zatytułowany "Wojtek Sokół".

Pierwsza edycja "Nysa Południe Hip-Hop Festiwal" odbyła się 30 listopada 2018 roku. Wśród zaproszonych raperów pojawili się m.in. Quebonafide, KęKę oraz Paluch. Publiczność dopisała. W Hali Nysa bawiło się wtedy około 1700 osób.

Bilety na tegoroczną edycję nyskiego festiwalu są dostępne za pośrednictwem strony internetowej:events.goingapp.pl/kup-bilety

Stacjonarnie bilety można zakupić w Nysie (Hala Nysa - kasa biletowa oraz w Lans Shop ul.Grzybowa 1), a także w Opolu (Preorder.pl ul. Dworska 2/3 )


Dla naszych czytelników mamy do wygrania 5 podwójnych zaproszeń

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 7255 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco:

DP spacja BILETY spacja KONKURS spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków.

Konkurs trwa do jutra do godziny 22:00. Zwycięzcy otrzymają SMS z informacją o wygranej.
WAŻNE: Prosimy o kontakt przed odbiorem i potwierdzenie pod numer 792 7000 24 do godziny 12:00. Bilety będą do odbioru w kasie przed koncertem.

Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".