• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2159
  • Dodano: 2019-11-04 / 14:42
  • Komentarzy: 2

Uwaga kierowcy! Od dziś zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Katedralnej z Książąt Opolskich

 
 
Uwaga kierowcy! Od dziś zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Katedralnej z Książąt Opolskich
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Rusza kolejny etap prac w ścisłym centrum miasta. Drogowcy będą kontynuować prace w pobliżu opolskiej Katedry. Kierowcy będą musieli pogodzić się z utrudnieniami, warto zerknąć na znaki.


Utrudnienia w centrum miasta to już nie nowość dla kierowców. Tym razem drogowcy będą kontynuować prace na skrzyżowaniu ulic Książąt Opolskich i Katedralnej, od poniedziałku 4 listopada zmieni się tam organizacja ruchu. Szczególną uwagę muszą zachować także piesi.

- W poniedziałek zmienia się organizacja ruchu na skrzyżowaniu Katedralnej z Książąt Opolskich. Tym razem zamknięty będzie fragment Katedralnej od placu Sebastiana do Książąt Opolskich wraz z niewyremontowaną połówką skrzyżowania. Kierowcy jadący od Kominka i Sądowej wciąż będą musieli wjeżdżać w Konopnickiej i dalej Baldego do Katedralnej. Potem w zależności od potrzeb można jechać albo w kierunku Piastowskiej, Koraszewskiego (Rynek) lub bezpośrednio na skrzyżowanie z Książąt Opolskich oczywiście bez możliwości jazdy w stronę placu Św. Sebastiana - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

Pierwsze prace rozpoczęły się już w sierpniu i związane były z wymianą nawierzchni na ulicy Książąt Opolskich.

Taka organizacja może potrwać około 2 tyg. - Za utrudnienia kierowców przepraszamy - dodaje Miejski Zarząd Dróg w Opolu.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-04 16:26:53 [178.37.194.*] id:1584304  
Rex: Napisał postów [4445], status [VIP] Reputacja
Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze święto Polaków 11 listopada Czy PAW i już zaplanował na to święto Bo mamy w Opolu niemckie święta octoberfest mamy w Opolu ukraińskie święta ale nie mamy w Opolu Polskiego święta Czas najwyższy PAW zrobić coś dla Polaków. Może wspólny marsz ul. Ozimską. Bo co roku nie będę jeździł do Warszawy Tu jest Polska!!! i czas aby zacząć o tym pamiętać Panie Prezydencie Wiśniewski PAW nie rób z Opola Wolnego miasta Danzig. Polacy w Polsce chcą świętować Polskie święta

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-11-04 19:14:02 [5.173.40.*] id:1584309  
tomecki: Napisał postów [489], status [starszy pismak] Reputacja
Jedź do Warszawy. Może będziesz miał okazję wstać z kolan przed kanclerzem.