• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3913
  • Dodano: 2019-11-03 / 12:29
  • Komentarzy: 0

Wypadek w gminie Strzeleczki. 3 osoby ranne

 
 
Wypadek w gminie Strzeleczki. 3 osoby ranne

(Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach)

W sobotę 2 listopada strażacy interweniowali w miejscowości Buława (gmina Strzeleczki). Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Krapkowicach oraz OSP Łowkowice.


Trzy osoby zostały zabrane do szpitala po zderzeniu samochodów osobowych do jakiego doszło w sobotę po południu w powiecie krapkowickim.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który po udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym przetransportował rannych do szpitala.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło też w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim w miejscowości Ciężkowice, gdzie doszło do dachowania pojazdu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej zastano leżący na dachu w rowie samochód osobowy. Dwie osoby podróżujące samochodem znajdowały się poza pojazdem. Po przebadaniu przez lekarza 1 osoba - kobieta została zabrana do szpitala na dalsze badania.

Minionej doby służby odnotowały też 21 zdarzeń związanych z silnymi wiatrami. Zdarzenia występowały na terenie całego województwa. Były to głównie drzewa i konary blokujące ciągi komunikacyjne.reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".