Military Shop

  Adres:
  ul.Ozimska 14-16,Dom Handlowy Rzemieślnik IIIp
  45-057 Opole
  Telefon:
  77 453 68 31, 501225148
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  cichocki.grzegorz@wp.pl

  Firma Military Shop Opole istnieje na rynku od roku 2000 tj. od dziewięciu już lat .Od roku 2009 oferuje internetową sprzedaż odzieży i akcesoriów do survivalu, optyki, noży, sprzętu outdoorowego oraz do samoobrony(na razie w sklepie internetowym jeden pełny dział: odzież,wyposażenie torby plecaki itp. Reszta działów w budowie). W ofercie mamy bogatą liczbę produktów producentów, amerykańskich, europejskich oraz azjatyckich posiadamy własny magazyn. Kooperujemy z serwisem oraz fabrykami na całym świecie. Wśród naszych pracowników są prawdziwi pasjonaci strzelectwa, survivalu i militariów - potrafimy doradzić i dobrać sprzęt do Twoich potrzeb.
  W chwili obecnej dostarczamy towar szerokiemu kręgu odbiorców: klientom indywidualnym, sklepom militarnym, Policji, Wojsku oraz wielu innym jednostkom organizacyjnym.
  Chcemy, aby nasz internetowy sklep w najlepszy możliwy sposób spełniał Twoje potrzeby. Jeżeli więc masz jakiekolwiek uwagi, pisz do nas na adres sklep@e-military.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - na pewno przyczynią się one do poprawy jakości naszych usług i pozwolą jeszcze lepiej spełniać Twoje oczekiwania.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2014-01-29