• 0
0
  • Wyświetleń: 635
  • Dodano: 2019-10-26 / 08:07
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Cechy programów do zarządzania flotą

 
 
Cechy programów do zarządzania flotą
Gdybyście jeszcze kilka lat temu szukali sposobu na efektywne zarządzanie flotą samochodową przedsiębiorstwa, to byłyby to poszukiwania karkołomne i niekoniecznie zakończone powodzeniem. Jak to wygląda dzisiaj? Znacznie lepiej, w głównej mierze za sprawą monitoringu GPS i specjalnych programów. Jakie są ich cechy?

Pragmatyczność

Za sprawą programów można przede wszystkim optymalizować poszczególne trasy firmowych kierowców. Użycie narzędzi telepatycznych pozwoli przedsiębiorcy na stałe podglądanie tego, w jakich lokalizacjach znajdują się jego pracownicy. Co ważne, osoby zarządzające flotą mogą zanalizować różne dostępne drogi, aby wybrać tą optymalną. Trudno nie docenić też funkcji archiwizowania danych i obserwowania na bieżąco przebiegu wykonywania zlecenia dla klienta.

Szukasz monitoringu GPS dla Twojej floty? Odwiedź https://www.verizonconnect.com/pl/rozwiazania/monitoring-gps/


Żyjemy w czasach, w których dąży się do minimalizmu interfejsów i obsługi oprogramowań. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że programy w monitoringach GPS współpracują z mobilnymi aplikacjami i we współpracy z komputerami pokładowymi zamontowanymi w pojazdach przynależnych do taboru. Przez co kierowca może bez większych problemów (nawet w czasie jazdy) za pomocą kilku kliknięć w ekran opisać techniczną stronę przewożonego ładunku, aby między nim, a fleet menagerem ustanowiony był stały przepływ niezbędnych do przebiegu pracy informacji.

Funkcja rozliczenia czasu pracy

Przekraczanie czasu pracy kierowców niestety jest już normą, z którą nie sposób bagatelizować. Jeśli zajrzymy do przepisów regulujących BHP, znajdziemy informację na temat tego, że taki pracownik może w ciągu dnia wykonywać swoje obowiązki przez maksimum 10 godzin. Gdy limit ten zostanie osiągnięty, ma on prawo do 11 godzin na odpoczynek i regenerację. Łatwo można się domyślić, że wielokrotnie dochodzi do ustępstw w tej materii. Rozwiązaniem tego stanu rzeczy jest TachoSmart, program pobierający dane z kart kierowców i za ich pomocą (oraz przy współpracy dedykowanej firmy zewnętrznej) rozlicza czas pracy. Pozwoli to właścicielowi floty na rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczej, pozbawionej ewentualnych błędów i uchybień, co bezpośrednio przełoży się zarówno na korzyść jego, jak i kadry.

Podsumowanie

Wspomniane wyżej cechy nie są jedynymi, jeśli chodzi o programy do zarządzania flotą samochodową. Po więcej informacji najlepiej będzie sięgnąć bezpośrednio do producenta, który dodatkowo pomoże z wyborem właściwego monitoringu.Artykuł sponsorowany

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".