• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1552
  • Dodano: 2019-10-27 / 07:32
  • Komentarzy: 0

Siatkarki UNI Opole przegrały z Jokerem Świecie

 
 
Siatkarki UNI Opole przegrały z Jokerem Świecie

(Fot. Archiwum)

W szóstej kolejce pierwszej ligi kobiet drużyna UNI Opole zmierzyła się z niepokonanym dotąd zespołem Joker Mekro Energoremont Świecie. Nasze siatkarki rozegrały spotkanie na wyjeździe, przegrywając je wynikiem 3:0.

W sezonie 2018/2019 oba zespoły spotkały się dwa razy i oba mecze nasze siatkarki rozstrzygnęły na swoją korzyść. Mimo tego, w tamtym roku Joker Świecie wywalczył mistrzostwo pierwszej ligi, ale względy finansowe zdecydowały, że klub zrezygnował z dalszej walki o Ligę Siatkówki Kobiet. Również w ten sezon drużyna weszła znakomicie, mając do tej pory na koncie 4 wygrane mecze i 11 punktów w tabeli.

Opolanki weszły na boisko mając na koncie tyle samo punktów, co rywalki, ale rozegrały o jedno spotkanie więcej, przegrały z drugą drużyną w rankingu SAN-Pajda Jarosław. To że starcie z Jokerem nie będzie należało do najłatwiejszych, pokazała już pierwsza partia, w której Wilczyce przegrały 25:20. Drugi i trzeci set UNI również przegrało (25:18,25:20).

Nasze zawodniczki w kolejnej kolejce będą pauzowały, a siódme spotkanie rozegrają dopiero 8 listopada z ostatnią w tabeli Grupą Azoty PWSZ Tarnów.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".