• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1595
  • Dodano: 2019-10-24 / 18:14
  • Komentarzy: 1

Zatrzymany chwilę po zgłoszeniu kradzieży

 
 
Zatrzymany chwilę po zgłoszeniu kradzieży

(Fot. Archiwum)

Już chwilę po zgłoszeniu kradzieży, kryminalni z Brzegu zatrzymali 32-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna jest podejrzewany o kradzież perfum z drogerii. Dodatkowo, działał on w warunkach recydywy, więc za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 7 i pół roku więzienia.

Do tego zdarzenia doszło 22 października w jednej z drogerii w mieście. Wówczas oficer dyżurny z brzeskiej komendy odebrał zgłoszenie o kradzieży. Z przekazanych informacji wynikało, że łupem złodzieja miały paść perfumy.

Kryminalni, którzy pojechali na miejsce, ustalili okoliczności, rozpytali świadków i zabezpieczyli materiały dowodowe. Na tej podstawie ustalili rysopis i wytypowali podejrzewanego o kradzież. Natychmiast sprawdzili wszystkie przyległe ulice i miejsca gdzie mógł się on oddalić. Już kilkanaście minut po zgłoszeniu, kilka ulic dalej zauważyli mężczyznę odpowiadającego ich typowaniom. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go i sprawdzili bagaż. W reklamówce ujawnili skradzione wcześniej perfumy.

Dalsze czynności pokazały, że 32-latek jest również podejrzewany o kradzież perfum sprzed kilku dni. Do tego zdarzenia miało dojść w tej samej drogerii. Poszkodowany łącznie swoje straty oszacował na blisko 700 złotych.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Tym razem działał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 7 i pół roku więzienia.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-25 13:47:48 [193.56.72.*] id:1583848  
doughgulfneb: Napisała postów [10], status [nowy] Reputacja
MooXi.︆︆︆n︆et - świ𝚎tny projekt dlа dоr𝚘słyсh, którzy 𝚌hсą znaleźć p𝚊rtn𝚎rа s𝚎ksuаln𝚎go
[-3]

Nick:
Treść: