• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2780
  • Dodano: 2019-10-23 / 17:19
  • Komentarzy: 1

Dokonali włamania i pobicia po libacji alkoholowej. Przed sądem tłumaczyli, że żałują

 
 
Dokonali włamania i pobicia po libacji alkoholowej. Przed sądem tłumaczyli, że żałują

(Fot. Dżacheć)

Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces 27-letniego Kamila K. i 28-letniego Piotra J., którzy w styczniu 2019 roku mieli dokonać włamania, pobicia a w momencie zatrzymania znaleziono u jednego z nich narkotyki.

Do zdarzenia doszło w Ozimku 20 stycznia 2019 roku. Dwójka mężczyzn dokonała włamania do hotelu pracowniczego gdzie narazili właściciela na straty blisko tysiąca złotych, później na drodze stanął im mężczyzna, którego brutalnie pobili. Ostatecznie, po wezwaniu policji u jednego z nich znaleziono środki odurzające.

- Działając wspólnie i w porozumieniu dokonał pobicia w ten sposób, że uderzał go rękami i nogami po całym ciele w wyniku czego poszkodowany doznał obrażeń ciała, licznych obrzęków i złamania żeber, przez co naraził go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - odczytywał prokurator oskarżonym.

- Tego dnia imprezowaliśmy na mieście, koło 1 w nocy wyszliśmy z baru i poszliśmy na miasto. Wyprzedziłem chłopaków o parę kroków i zobaczyłem otwarta furtkę i drzwi w hotelu pracowniczym. Byłem pod wpływem alkoholu, wszedłem na posesję i rozwaliłem drzwi. Byłem tam parę sekund po chwili wyszliśmy z budynku i poszliśmy dalej na miasto. Koło 4 rano siedzieliśmy pod blokiem i z klatki wychodził ten pan poszkodowany. Wpadliśmy na siebie i zaczęliśmy się szarpać i bić, zobaczyłem nóż, miał go któryś z chłopaków, chyba Mateusz. Po dosłownie chwili przyjechała policja i sytuacja się zakończyła - tłumaczył jeden z oskarżonych.

27-letni Kamil K. oraz 28-letni Piotr J. tłumaczyli, że byli pod wpływem alkoholu i żałują tego, co się stało.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-24 07:54:20 [178.43.18.*] id:1583808  
chrząszcz: Napisał postów [4817], status [VIP] Reputacja
tylko dotkliwa kara finansowa (zadośćuczynienie np. po 10.000 PLN) plus pokrycie kosztów leczenia ofiary miałyby tu sens

Nick:
Treść: