• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 839
  • Dodano: 2019-10-23 / 08:30
  • Komentarzy: 1

WOŚP w tym roku znów zagra dla dzieci

 
 
WOŚP w tym roku znów zagra dla dzieci

(Fot. Archiwum)

Jerzy Owsiak ogłosił, że 12 stycznia 2020 podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniądze będą zbierane "Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Wkrótce ruszy nabór na wolontariuszy WOŚP.

- 5 listopada rozpocznie się nabór wolontariuszy. Zapisy odbywać się będą we wtorki i w czwartki od 16 do 20. Ilość miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy. Zapisy potrwają do końca listopada, lub do wyczerpania wolnych miejsc. Zapraszamy wszystkie firmy, które by chciały wspomóc sztab od strony finansowej do kontaktu z nami poprzez adres email (sztab@opolewosp.pl), lub Fanpage. Finał w Opolu to nie tylko zbiórka pieniędzy, ale także koncerty, "Bieg Policz się z Cukrzycą", przedfinałowa rozgrzewka (koncert w sobotę w NCPP), oraz inne atrakcje, które udaje nam się realizować m.in. dzięki sponsorom - informuje Franciszek Kołodziej, wolontariusz opolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kwestować może każdy bez względu na wiek. Warunek jest jeden - osoba niepełnoletnia przyjdzie zarejestrować się wraz z opiekunem prawnym. Zapisy odbywać się będą w sztabie (ul. Strzelców Bytomskich 1) oraz on line poprzez stronę www.iwolontariusz.org.pl, która będzie uruchomiona od 5 listopada, przy czym przez internet będzie udostępnione tylko kilka miejsc. Należy zaznaczyć, że po zapisie on line, wolontariusz i tak będzie musiał zjawić się w siedzibie WOŚP w celu weryfikacji danych oraz złożenia podpisu. Podczas wizyty w sztabie należy mieć przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, legitymację szkolną).

- Obecnie też trwają spotkania sztabu. Każdego, kto chciałby działać w sztabie i pomóc przy organizacji finału, zapraszamy w każdy czwartek o godz. 18 do MDK-u - dodaje Kołodziej.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-23 15:48:25 [77.255.81.*] id:1583777  
Rex: Napisał postów [4445], status [VIP] Reputacja
Cudownie!!! Tylko już nie w tym roku gdyż mamy 2019r

Nick:
Treść: