• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1655
  • Dodano: 2019-10-16 / 20:49
  • Komentarzy: 0

Wilczyce z Opola zagrały na wyjeździe z Galerią Jurajską Częstochowianka

 
 
Wilczyce z Opola zagrały na wyjeździe z Galerią Jurajską Częstochowianka

(Fot. Archiwum)

W środę punktualnie o godzinie 19.00 siatkarki UNI Opole rozpoczęły mecz o kolejne punkty w pierwszej lidze. Podopieczne Nicola Vettoriego tym razem zmierzyły się z zespołem z Częstochowy.

Galeria Jurajska Częstochowianka, występująca w pierwszej lidze w roli beniaminka rozpoczęła rozgrywki od porażki na wyjeździe w tie-breaku z doświadczonym Jokerem Świecie. Drugi mecz siatkarki rozegrały na swojej hali pewnie pokonując 3:0 Jedynkę Tarnów, co uplasowało zespół na siódmym miejscu w tabeli (4 pkt.)

Piąte w ogólnej klasyfikacji, siatkarki UNI Opole podjęły rywalki na Hali Sportowej przy Żużlowej w Częstochowie. Pierwszy set należał do Wilczyc z Opola (25:17). Drugi rywalki wygrały z nami 25:19. W trzecim secie Opolanki zmiażdżyły przeciwniczki wynikiem 25:12. Po czwartej, dość wyrównanej partii (25:17) nasze zawodniczki zakończyły mecz 3:1, zdobywając jednocześnie trzy cenne punkty.

W piątej kolejce UNI Opole podejmie zespół zajmujący aktualnie 10 pozycję w pierwszej lidze - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie rozpocznie się 20 października o 15:45 w opolskiej Stegu Arenie.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".