• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2587
  • Dodano: 2019-10-09 / 20:44
  • Komentarzy: 0

25-latek narkotyki ukrył w dywanie

 
 
25-latek narkotyki ukrył w dywanie

(KPP Prudnik)

Prudniccy kryminalni zatrzymali 25-latka, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Mężczyzna miał uprawiać konopie indyjskie na terenie gminy, a wysuszone "plony" ukryć w zwiniętym dywanie. Policjanci zabezpieczyli ponad 400 gramów suszu roślinnego. 25-latek usłyszał już zarzuty uprawy znacznej ilości marihuany oraz posiadania narkotyków.

Prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 25-letni mieszkaniec gminy Prudnik może mieć narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 430 gramów marihuany.

Jak ustalili śledczy, 25-latek od maja do września uprawiał konopie indyjskie na terenie gminy. Następnie zebrane i wysuszone "plony" ukrył na strychu w zwiniętym dywanie. Tam też znaleźli je policjanci. Mężczyzna został zatrzymany.

25-latek usłyszał już zarzuty uprawy znacznej ilości marihuany oraz posiadania narkotyków. Za takie przestępstwa grozi mu teraz nawet do 8 lat więzienia.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".