• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5313
  • Dodano: 2019-10-07 / 09:49
  • Komentarzy: 0

Pijany 27-latek nie opanował pojazdu i wylądował w rowie

 
 
Pijany 27-latek nie opanował pojazdu i wylądował w rowie

(Fot. OSP w Antoniowie )

Niedziela dla służb w województwie opolskim przebiegła w miarę spokojnie. Doszło jednak do kilku niebezpiecznych zdarzeń na drogach, w tym jednego z udziałem pijanego kierowcy.


- Do zdarzenia doszło około 21:30 w niedzielę 6 października. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że jadący Drogą Krajową 46 na trasie Ozimek - Grodziec 27-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu - informuje podkom. Karol Brandys z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Jak się okazało, po przebadaniu mężczyzny alkomatem wydmuchał ponad 2,5 promila. Teraz 27-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi mu nawet do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz minimalnie 5000 zł grzywny.

Strażacy interweniowali wczoraj również w miejscowości Kolonia Biskupska (gmina Radłów), gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z jeleniem. Lekarz po przebadaniu osób zadecydował o zabraniu jednej do szpitala.


reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".