• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1821
  • Dodano: 2019-10-05 / 16:08
  • Komentarzy: 0

Dziewczyny z UNI Opole wygrywają ciężki pojedynek w Mielcu

 
 
Dziewczyny z UNI Opole wygrywają ciężki pojedynek w Mielcu

(Fot. Archiwum)

Wilczyce z Opola w swoim drugim meczu pierwszej ligi siatkówki kobiet pokonały na wyjeździe Stal Mielec. Zawodniczki w pierwszych dwóch setach zdecydowanie zdominowały przeciwniczki. O zwycięstwo musiały jednak ostro powalczyć.

Pojedynek opolskich siatkarek o kolejne ligowe punkty rozpoczął się fenomenalnie. W pierwszym secie drużyna UNI Opole rozgromiła rywalki wynikiem 25:14. Drugi set Wilczyce również rozstrzygnęły na swoją korzyść wygrywając 25:15. W trzecim podejściu zawodniczki opolskiego klubu nieco osłabły i przegrały 25:19. Czwarta partia była dość wyrównana, ale ostatecznie zakończyła się na korzyść Stali Mielec rezultatem 25:23.

Końcówka meczu okazała się bardzo nerwowa dla obu zespołów. Pojedynek był bardzo wyrównany, ale dwa asy serwisowe naszych zawodniczek (Weronika Wołodko, Marta Ciesiulewicz) rozbiły rywalki. Ostatecznie Opolanki potwierdziły legendę o tym, że są mistrzyniami tie breaka i zakończyły seta z wynikiem 15:13, a całe spotkanie wygrały 3:2.

To drugi wygrany mecz zawodniczek z Opola w pierwszej lidze siatkówki kobiet w tym sezonie. Po pierwszej kolejce Wilczyce były liderem. Przed klubem trzecie starcie z zawodniczkami MKS Jarosław. Mecz odbędzie się w opolskiej Stegu Arenie 12 października o godz. 16.00.


reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".