Dj systems - Firma "Ni-Pol" Przemysław Nikiel

  Adres:
  Budowlanych 52 bud. 3/2
  45-222 Opole
  Telefon:
  601406174
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  info@djsystems.pl


  DJ systems

  Od 1999 roku zajmujemy się organizacją techniczną i muzyczną imprez okolicznościowych.

  Specjalizujemy się w imprezach firmowych, integracyjnych. Organizujemy imprezy rodzinne, wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy szkolne (półmetki, komersy) i każde jakie Państwo potrzebują. Prowadzimy także prezentacje produktów i usług, otwarcia sklepów oraz obsługę stoisk targowych.

  Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dj-ami i wodzirejami z wieloletnim stażem. Dj-e ci potrafią dostosować się muzycznie do każdego typu imprezy. Standartowo gramy muzykę od zwariowanych rock'n'rolli lat 60-tych przez hity, nie tylko disco, lat 70-tych i 80-tych i 90-tych aż do najnowszych przebojów radiowych. W swojej dyskografi posiadamy klasyki i szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej. Na specjalne życzenie zagramy dowolną imprezę tematyczną po wcześniejszym umówieniu. Prowadzimy także imprezy karaoke.

  Posiadamy kilka własnych profesjonalnych zestawów nagłośnieniowych do grania w salach jak i w plenerze. Do oświetlenia imprez używamy świateł inteligentnych (głowic, skanerów), jak i prostych kolorowych efektów - wszystko w zależności od potrzeb. Posiadamy też małą scenę. W razie potrzeb możemy zorganizować i nagłośnić koncerty.

  Dodatkowo oferujemy także obsługę fotograficzną wszelkich imprez. Do tych celów wykorzystujemy sprzęt profesjonalny, a nie tanie aparaty i kamery z supermarketów.

  Każdemu klientowi doradzimy wiele szczegółów aby impreza z nami była niezapomiana!

  Poza działalnością muzyczną firma zajmuje się także produkcją małych form telewizyjnych.
  Firmujemy to nazwą TVision Media. Produkujemy:
  Filmy promocyjne
  Spoty reklamowe
  Materiały wyborcze
  Zdjęcia reporterskie
  Reportaże
  Relacje i filmy z imprez, koncertów
  Filmy z dyskotek
  Inne wg. życzenia klienta
  Pracujemy w cyfrowej technologii DV.
  Zdjęcia głównie wykonujemy kamerą Canon XL1 z MA-200 oraz Canon XM2 z MA-300, a przy montażu pracujemy na komputerze Mac oraz PC.
  Dodatkowo posiadamy statyw Manfrotto, mikrofon bezprzewodowy Shure, lampę nakamerową i dodatkowe oświetlenie na statywach i inne potrzebne akcesoria.
  Współpracujemy na terenie Opola i Opolszczyzny z telewizją tvn24, tvn, portalem 24.opole.pl, firmą TV-R Horyzont.

  Zapraszam do współpracy
  Przemysław Nikiel

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2008-10-11