• 0
0
 

Dj systems - Firma "Ni-Pol" Przemysław Nikiel

Adres:
Budowlanych 52 bud. 3/2
45-222 Opole
Telefon:
601406174
Fax:
WWW:
E-mail:
info@djsystems.pl


DJ systems

Od 1999 roku zajmujemy się organizacją techniczną i muzyczną imprez okolicznościowych.

Specjalizujemy się w imprezach firmowych, integracyjnych. Organizujemy imprezy rodzinne, wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy szkolne (półmetki, komersy) i każde jakie Państwo potrzebują. Prowadzimy także prezentacje produktów i usług, otwarcia sklepów oraz obsługę stoisk targowych.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dj-ami i wodzirejami z wieloletnim stażem. Dj-e ci potrafią dostosować się muzycznie do każdego typu imprezy. Standartowo gramy muzykę od zwariowanych rock'n'rolli lat 60-tych przez hity, nie tylko disco, lat 70-tych i 80-tych i 90-tych aż do najnowszych przebojów radiowych. W swojej dyskografi posiadamy klasyki i szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej. Na specjalne życzenie zagramy dowolną imprezę tematyczną po wcześniejszym umówieniu. Prowadzimy także imprezy karaoke.

Posiadamy kilka własnych profesjonalnych zestawów nagłośnieniowych do grania w salach jak i w plenerze. Do oświetlenia imprez używamy świateł inteligentnych (głowic, skanerów), jak i prostych kolorowych efektów - wszystko w zależności od potrzeb. Posiadamy też małą scenę. W razie potrzeb możemy zorganizować i nagłośnić koncerty.

Dodatkowo oferujemy także obsługę fotograficzną wszelkich imprez. Do tych celów wykorzystujemy sprzęt profesjonalny, a nie tanie aparaty i kamery z supermarketów.

Każdemu klientowi doradzimy wiele szczegółów aby impreza z nami była niezapomiana!

Poza działalnością muzyczną firma zajmuje się także produkcją małych form telewizyjnych.
Firmujemy to nazwą TVision Media. Produkujemy:
Filmy promocyjne
Spoty reklamowe
Materiały wyborcze
Zdjęcia reporterskie
Reportaże
Relacje i filmy z imprez, koncertów
Filmy z dyskotek
Inne wg. życzenia klienta
Pracujemy w cyfrowej technologii DV.
Zdjęcia głównie wykonujemy kamerą Canon XL1 z MA-200 oraz Canon XM2 z MA-300, a przy montażu pracujemy na komputerze Mac oraz PC.
Dodatkowo posiadamy statyw Manfrotto, mikrofon bezprzewodowy Shure, lampę nakamerową i dodatkowe oświetlenie na statywach i inne potrzebne akcesoria.
Współpracujemy na terenie Opola i Opolszczyzny z telewizją tvn24, tvn, portalem 24.opole.pl, firmą TV-R Horyzont.

Zapraszam do współpracy
Przemysław Nikiel

Ostatnia aktualizacja firmy: 2008-10-11