• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4608
  • Dodano: 2019-10-01 / 11:38
  • Komentarzy: 1

32-latek uprawiał, wytwarzał, i posiadał znaczną ilość narkotyków

 
 
32-latek uprawiał, wytwarzał, i posiadał znaczną ilość narkotyków
 <i>(KPP Brzeg)</i>

(KPP Brzeg)

Ponad 200 krzewów konopi indyjskich i blisko kilogram różnych narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. 32-latek wpadł dzięki czujności straży rybackiej w rejonie jednego ze stawów łowieckich w gminie Lubsza. Mężczyzna usłyszał zarzut uprawy, wytwarzania i posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci z Brzegu podejrzewali 32-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego o przestępczość narkotykową, ich przypuszczenia się potwierdziły kiedy mężczyzna został zatrzymany dzięki czujności straży rybackiej. Zauważyli go kiedy zbierał topy marihuany w rejonie jednej z miejscowości w gminie Lubsza.

Kryminalni, którzy przyjechali na miejsce przeszukali teren i w odległości kilkuset metrów od miejsca gdzie podejrzewany został zatrzymany, w lesie ujawnili ścięte krzaki konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli podejrzane rośliny, a 32-latka przewieźli do policyjnych aresztów. Podczas dalszych czynności, na posesji zatrzymanego funkcjonariusze ujawnili kolejne narkotyki. W pomieszczeniu gospodarczym znaleźli słoik z białą substancją, a w pojeździe susz roślinny. Łącznie śledczy zabezpieczyli ponad 200 krzewów konopi indyjskich, 800 gramów marihuany i blisko 200 amfetaminy. Teraz wszystko trafi do policyjnego laboratorium gdzie zostanie poddania szczegółowym badaniom.

Mężczyzna usłyszał zarzut uprawy, wytwarzania i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-01 15:43:27 [217.173.195.*] id:1582511  
wojtasoks: Napisał postów [3601], status [VIP] Reputacja
Topy marihuany, cóż za fachowy język :P

Nick:
Treść: