• 0
0
  • Wyświetleń: 1484
  • Dodano: 2019-09-11 / 20:44
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Automatyzacja i crowdsourcing, czyli jak Talentuno zmienia HR

 
 
Automatyzacja i crowdsourcing, czyli jak Talentuno zmienia HR
Relacje biznesowe, znajomości branżowe, wiedza na temat konkretnej dziedziny - wszystkie one, w sytuacji szukania pracy, są niezwykle istotne zarówno dla potencjalnego pracodawcy, jak i osoby starającej się o zatrudnienie. Dzięki nowoczesnej platformie Talentuno każdy przedsiębiorca ma szansę znaleźć idealnego człowieka na dane stanowisko, a każdy poszukiwacz na otrzymanie wymarzonej propozycji. Jak to działa i komu może pomóc? Sprawdzamy!

Misja: rekrutacja
Talentuno skupia w jednym miejscu kandydatów do pracy oraz pracodawców. Tym, co wyróżnia tę platformę spośród innych narzędzi HR-owych, jest współpraca z siecią niezależnych rekruterów, tzw. MatchMakerów, będących pośrednikami między jedną a drugą stroną tej zawodowej układanki. Żeby dołączyć do tego zacnego grona, wystarczy zarejestrować się na stronie i... przystąpić do działania! A po co? Bo za polecenie człowieka, którego konkretna firma zdecyduje się zatrudnić, rekruter dostaje premię. Jej wysokość jest uzależniona od branży i średnich zarobków na rekrutowanym stanowisku. Premie mogą dochodzić nawet do 10 tysięcy złotych! To nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy chcą dorobić po godzinach, mają trochę wolnego czasu i mają ambicję sprawdzić się jako początkujący HR-owcy.

Korzyści dla przedsiębiorców
To dla rekruterów. A jakie korzyści platforma niesie dla przedsiębiorców? Otóż przede wszystkim - oszczędności finansowe, które mają przecież niebagatelne znaczenie dla skutecznego prowadzenia biznesu. Mówi się o oszczędnościach rzędu 60%! Wykorzystanie crowdsourcingu, czyli czerpanie z siły ludzi zgromadzonych we wspólnym, internetowym świecie, pozwala zrezygnować z wynajmowania profesjonalnego podmiotu rekrutacyjnego lub prowadzenia działu HR w firmie. Wielka siła sieciowej społeczności sprawia, że pracownika idealnego możemy znaleźć znacznie szybciej i sprawniej. Polecanie kandydatów zadziała jak przyjacielska komunikacja, dzięki której przedsiębiorca będzie mógł pozyskać doskonałego pracownika.

Dodatkowe informacje
Żeby skorzystać z usług platformy - zarówno jako pracownik, przedsiębiorca, jak i rekruter - wystarczy zarejestrować się na stronie. Jest tam dostępny cennik i inne potrzebne informacje. Talentuno specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników z takich branż jak obsługa klienta, finanse i księgowość, HR i kadry, administracja i wsparcie biznesu, IT i technologia, sprzedaż i marketing i biznes management. Znajdziemy tutaj także specjalne programy dla studentów i absolwentów z powyższych branż. Strona jest intuicyjna, wygodna w użytkowaniu i pozwala swobodnie odnajdywać wszelkie niezbędne informacje na temat pracowników i pracodawców. Oto prawdziwa rewolucja na rynku HR.

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".