• 0
0
  • Wyświetleń: 1450
  • Dodano: 2019-09-09 / 13:51
  • Komentarzy: 3
  • Artykuł sponsorowany

Dlaczego programowanie dla dzieci to idealne zajęcia pozalekcyjne?

 
 
Dlaczego programowanie dla dzieci to idealne zajęcia pozalekcyjne?

Czy Wasze pociechy chodzą już na zajęcia dodatkowe? Czym był podyktowany ich wybór? A może zastanawiacie się dopiero nad tym, aby wysłać swoje dziecko na ciekawy kurs lub warsztaty. Jedną z najlepszych opcja, która w ostatnich latach zawojowała rynek edukacji jest nauka programowania dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego? Przede wszystkim, bo wpisuje się idealnie w nasze czasy. Dodatkowo ilość kolejnych zalet i możliwości, jakie daje, to sedno tego, jak powinny wyglądać idealne zajęcia dodatkowe.


Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Zaprogramowani.com.
Jako szkoła programowania posiadająca najdłuższy staż na polskim rynku, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że nasi absolwenci to wyjątkowo przygotowani do dalszego rozwoju programistycznego młodzi ludzie, którzy doskonale radzą sobie w wielu aspektach życia i edukacji. Wynika to z faktu posiadania przez nas doświadczenia, które stale przekuwamy w najlepsze opcje, jakie możemy przekazać młodym słuchaczom.

Programistyczna kadra.
Warsztaty programowania dla dzieci w zaprogramowani.com prowadzone są przez wykładowców, którzy posiadają chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi. Umiejętności te zyskują na bieżąco, podczas aktywnej pracy jako programiści i ludzie związani z branżą IT. Dzięki temu nasi młodzi słuchacze mogą poznać pracę programisty, dowiadując się o jej aspektach od osób, które mają niej doświadczenie. Ponadto praca zawodowa w tym charakterze to także możliwość bycia na bieżąco z trendami i zmianami, które czasem następują jedna po drugiej. W innych szkołach, gdzie kadra nauczycielska nie pracuje czynnie zawodowo, może dojść do sytuacji gdzie nauka odbywa się z przestarzałymi materiałami i brakami w aktualizacji wiedzy w przeciągu semestru.

Dostęp do w pełni wyposażonych klas.
Odbywające się w naszych placówkach zajęcia z programowania dla dzieci to wiele udogodnień, między innymi takich, jak brak potrzeby wożenia ze sobą sprzętu przez słuchaczy. Nasze sale, w których prowadzone są warsztaty, są w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt, narzędzia i materiały edukacyjne. Jedyne czego wymagamy od ucznia, to obecności i dobrego nastawienia.

Edukacja poprzez rozrywkę zabawę.
XXI-wieczne, najmłodsze pokolenie, to olbrzymia grupa dzieci zafascynowanych cyfrowymi możliwościami. Aby nauka programowania była dla nich czymś więcej niż zwykłą edukacją informatyczną, korzystamy z autorskiego programu nauczania. Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Zaprogramowani.com to mnóstwo zabawy, rozrywki i tematyki, z którą młodzi słuchacze czują się związani. Omawiamy tworzenie gier komputerowych, edukujemy w zakresie bezpieczeństwa i prywatności w sieci, jak i dajemy im miejsce na to, by rozwijały się poprzez uruchomienie własnej kreatywności.

Nauka programowania dla dzieci dostępna dla każdego.
Wiemy, jak ważna jest edukacja programistyczna od najmłodszych lat. Ważna z punktu widzenia dzisiejszego najmłodszego pokolenia, ich rodziców, ale także nas - całego społeczeństwa. Żeby świat szedł do przodu, potrzebujemy za dekadę - dwie nowej, młodej i prężnie rozwijającej się kadry programistów. Nasze warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży to wysoka jakość edukacji i najlepsze materiały w przystępnej dla większości rodzin cenie kursów, która nie przekracza 30 zł za godzinę zajęć.

Zapraszamy do zapisów na kurs programowania dla dzieci i młodzieży w Opolu na stronie https://opole.zaprogramowani.com

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-09-09 15:24:56 [83.238.143.*] id:1581284  
iks: Napisał postów [349], status [pismak] Reputacja
Pomysł super. Tylko czy w każdej szkole jest odpowiednio kompetentna osoba do wykładania programowania?

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2019-09-10 01:41:04 [78.11.110.*] id:1581294  
Stefan: Napisał postów [26815], status [VIP] Reputacja
Większość informatologów, którzy teraz uczą w szkołach nie potrafiła na studiach zrozumieć sortowania bąbelkowego, więc z bardziej skomplikowanymi algorytmami na pewno sobie poradzą :D
2019-09-10 08:54:20 [77.115.143.*] id:1581298  
Marta108: Napisała postów [6], status [nowy] Reputacja
artykuł dotyczy zajęć pozalekcyjnych, raczej w placówce ukierunkowanej na tę dziedzinę wykładają ludzie kompetentni ;)