• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1685
  • Dodano: 2019-09-07 / 15:30
  • Komentarzy: 0

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym trwa Opolski Dzień Rodziny

 
 
W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym trwa Opolski Dzień Rodziny
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Opolanie tłumnie uczestniczą dziś w Opolskim Dniu Rodziny organizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Samorząd Województwa Opolskiego oraz LKJ "Lewada".


Wydarzenie w ramach projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu zorganizowano pod nazwą "Bliżej rodziny i dziecka - wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo - wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej - II edycja".

W programie znalazły się liczne konkursy, występy i warsztaty. Zaplanowano m.in: koncert zespołu Arka Noego, warsztaty kulinarne dla dzieci z laureatami programu Master Chef, DJ Elvis, dmuchańce, animacje i stoiska specjalistyczne oraz moc innych atrakcji jak na przykład przejażdżki konne.

Mieszkańcy Opola mogą dziś między innymi porozmawiać ze specjalistami od mediacji, prawa adopcyjnego, pedagogiki. Na miejscu rodzice mogą także zaczerpnąć informacji o zajęciach dodatkowych dla swoich pociech w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Wstęp na wydarzenie oraz wszelkie atrakcje wewnątrz CWK są bezpłatne. Opolski Dzień Rodziny potrwa do 18.00

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".