• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2477
  • Dodano: 2019-09-06 / 14:40
  • Komentarzy: 2

Szef SLD nakręcił teledysk wyborczy. Czy oryginalny pomysł przekona wyborców?

 
 
Szef SLD nakręcił teledysk wyborczy. Czy oryginalny pomysł przekona wyborców?

(Fot. Dżacheć)

Piotr Woźniak, szef Lewicy na Opolszczyźnie i kandydat do Sejmu zainaugurował swoją kampanię wyborczą klimatycznym teledyskiem. To jeden ze sposobów, którym planuje dotrzeć do wyborców.


"Woźniak Piotrek da fanfarę. Polska czeka, Opolszczyzna, bo to nasza jest ojczyzna. Są w ojczyźnie wielkie troski, ale Piotrek Woźniak jest o boski. Gdy problemy swe powierzysz, on załatwi, że uwierzysz" - słyszymy w piosence wyborczej kandydata SLD do Sejmu.

- Kampania wyborcza to nie tylko napompowanie mięśni, napompowanie twarzy. Może być także z humorem, z przytupem i inaczej niż gdzie indziej. Odnoszę wrażenie, że jest za dużo patosu wśród polityków i kandydatów, a ja chcę odwrócić tę tendencję i zrobiłem coś, co sprawi by kampania kojarzyła się w sposób przyjemny. O muzyce i gustach muzycznych się nie dyskutuje. Cześć osób może powiedzieć, że to jest straszne, część że wpada w ucho

Jak podkreśla Piotr Woźniak, piosenka ma pomóc w dotarciu do wszystkich z przekazem, żeby się szanowano i lubiano podczas kampanii. - Żeby przekazywali do siebie dobre wibracje, a nie tylko obrzucali się błotem i pomyjami. Piosenka wyborcza, która powstała jest autorstwa mojego kolegi z lat szkolnych Marcina Sawicza. Do piosenki powstał około 1,5 minutowy klip, który znajdzie się na mojej stronie na Facebooku - mówi Woźniak.

Kandydat Lewicy zastanawia się, czy jego pomysł wzbudzi zazdrość u konkurentów politycznych. Wyjątkową prezentację Piotra Woźniaka można już oglądać na kanałach Social Media. Sam program ma być przedstawiony już niebawem, a zostanie on przedstawiony w każdym sołectwie w województwie.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-09-07 07:55:54 [89.64.57.*] id:1581179  
Strz: Napisał postów [12], status [nowy] Reputacja
pyrzowice

Nick:
Treść:
2019-09-06 21:07:16 [5.173.16.*] id:1581160  
tippmann: Napisał postów [5649], status [VIP] Reputacja
branice

Nick:
Treść: