• 0
0
  • Wyświetleń: 1118
  • Dodano: 2019-09-02 / 08:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

Zdobądź certyfikat Bielenda lub Semilac w TEB Edukacja w Opolu!

 
 
Zdobądź certyfikat Bielenda lub Semilac w TEB Edukacja w Opolu!
Jesteś na bieżąco z kosmetycznymi nowinkami? Rozszerz swoją wiedzę, uzyskaj nowe umiejętności i zamień pasję w pracę. W jaki sposób? Wystarczy zapisać się na odpowiedni kierunek w szkole TEB Edukacja w Opolu, zdobyć kwalifikacje oraz certyfikaty prestiżowych marek i rozpocząć swoją karierę w branży beauty.

Branża beauty jest prężnie rozwijającym się sektorem usług, na które występuje nieustanne zapotrzebowanie. Jest to widoczne zarówno w gabinetach kosmetycznych, na stoiskach do pielęgnacji dłoni w centrach handlowych, jak też w wizerunkach ludzi. Pięknie zadbane paznokcie i nieskazitelna cera pełna blasku to tylko niektóre z efektów usług kosmetycznych. Biorąc pod uwagę to, że na niektóre z tego typu usług trzeba zapisywać się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, warto zainteresować się branżą beauty bliżej, poznać ją od środka, zdobyć kwalifikacje w Szkołach Medycznych lub Szkole Policealnej TEB Edukacja i rozpocząć pracę jako technik usług kosmetycznych czy stylista paznokci.

Technik usług kosmetycznych z certyfikatem Bielenda Professional

Dowiesz się, jak przeprowadzać diagnozy kosmetyczne oraz dobierać i stosować właściwe preparaty kosmetyczne. Zdobędziesz umiejętności z zakresu metod i technik wykonywania określonych zabiegów oraz doboru do nich odpowiedniej aparatury, narzędzi i przyborów. Ponadto nauczysz się udzielać porad kosmetycznych. Tylko ucząc się w TEB Edukacja, uzyskasz dodatkową wiedzę z zakresu dermokonsultacji. Po zakończeniu procesu kształcenia zdobędziesz Certyfikat Bielenda Professional potwierdzający znajomość profesjonalnych technik i procedur zabiegowych twarzy i ciała.

Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac

Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci stać się profesjonalną stylistką paznokci. Nauczysz się wykonywać zabiegi pielęgnacyjne skóry dłoni i paznokci. Poznasz techniki przedłużania paznokci oraz techniki zdobień z uwzględnieniem trendów obowiązujących w sezonie. Dowiesz się również, jak rekonstruować paznokcie. Otrzymasz Certyfikat potwierdzający znajomość profesjonalnych technik i metod przedłużania płytki paznokci, stosowanych w oparciu o produkty Semilac.

Technik sterylizacji medycznej

Ten kierunek jest doskonałym uzupełnieniem kwalifikacji dla osób, które pracują w salonach kosmetycznych. Nauczysz się mycia, dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz kwalifikowania sprzętu i wyrobów medycznych. Nabędziesz umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz takiego przygotowania sprzętu, aby był bezpieczny w użyciu. Poza tym dowiesz się, jak prowadzić dokumentację mycia, dezynfekcji i sterylizacji oraz poznasz opakowania używane do zabezpieczania narzędzi sterylizacyjnych oraz środki dezynfekcyjne.

Przyszłościowe kierunki kształcenia, specjalistycznie wyposażone pracownie, nauka na produktach prestiżowych marek - to wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie w szkołach TEB Edukacja w Opolu. Chcesz przekonać się sam? Nic prostszego. Wystarczy wybrać kierunek dla siebie i rozpocząć naukę na pierwszym semestrze, który rusza już od września.


Więcej informacji:
TEB Edukacja w Opolu
ul. Reymonta 16
45-066 Opole
tel: 77 446 15 00
tel: 77 453 88 85
e-mail: opole@teb.pl
http://www.teb.pl/miasta/opole/

Nowa Siedziba
Krakowska 45-47
tel.77 4461500

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-09-02 11:36:36 [165.225.72.*] id:1580851  
dontomasso: Napisał postów [3356], status [VIP] Reputacja
i z tym certyfikatem mozesz udac sie na gooooowniane posiedzenie :)

Nick:
Treść: