• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3375
  • Dodano: 2019-08-22 / 12:09
  • Komentarzy: 0

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Marasa

 
 
Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Marasa

(KPP Kędzierzyn Koźle )

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Krzysztofa Marasa. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 20 sierpnia 2019 roku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.

Krzysztof MARAS lat 39
zamieszkały w Kędzierzynie-Koźlu

Rysopis: około 170 cm wzrostu, średnia budowa ciała, oczy brązowe, lekki zarost. Cechą charakterystyczną są tatuaże umieszczone na lewym barku i łydce. W dniu zaginięcia ubrany był w jasną koszulę, jeansy oraz niebieskie buty sportowe. Miał na lewej ręce opatrunek.

Zaginiony był ostatni raz widziany w dniu 20 sierpnia 2019 roku, około godziny 22:30 w Koźlu. Do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem 77/ 472 46 66, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".