• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 3312
    • Dodano: 2019-08-21 / 09:13
    • Komentarzy: 6

    Kolejna metoda oszustów....na żołnierza

    Kolejna metoda oszustów....na żołnierza

    (Fot. Archiwum)

    Pomysłowość oszustów nie zna granic, przekonała się o tym mieszkanka powiatu namysłowskiego, od której za pomocą portalu społecznościowego, mężczyzna przedstawiając się jako żołnierz kończący służbę na misjach zagranicznych próbował wyłudzić pieniądze.

    W sierpniu do policjantów z Namysłowa zgłosiła się kobieta do której za pomocą portalu społecznościowego napisał żołnierz kończący służbę na misji zagranicznej. Mężczyzna nawiązując z kobietą bliskie relacje, chciał uzbierane miliony dolarów zainwestować w Polsce. Nowa znajoma miała tylko odebrać paczkę z zagranicy z jego rzeczami i opłacić koszty wysyłki, które jak się okazało miały wynieść nawet kilka tysięcy euro.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    Mieszkanka powiatu namysłowskiego nie dała się nabrać, a o oszuście poinformowała policję.
    Uważajmy na oszustów! 100 razy upewnijmy się czy nikt nie chce nas oszukać, aby później nie płakać z powodu utraconych funduszy i niespełnionej miłości!
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2019-08-21 10:29:34 [83.238.143.*] id:1580139  
    iks: Napisał postów [365], status [pismak] Reputacja
    Nowa metoda? Już kilkanaście lat temu dostałem takiego maila. Zamiast lecieć na policję z każdą pierdołą wystarczy włączyć myślenie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2019-08-21 11:01:15 [217.173.195.*] id:1580151  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Oszustów należy ścigać
    2019-08-21 17:56:33 [178.252.17.*] id:1580164  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    wojtasoks: Co daje ściganie? Znajdą,ty wskażesz,oni wyjdą i masz przesrane. Poco takie problemy.Lepiej olać i mieć spokój. W Polsce są za małe kary a tacy ludzie bywają mściwi. Zresztą jak ja,dlatego mi piwnicy już nikt nie spróbuje okraść hehe
    2019-08-22 08:53:32 [217.173.195.*] id:1580194  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Nie sądzę żeby tacy oszuści działali jak mafia i ścigali tych co ich wsypali. Mają świadomość, że za to co teraz robią niewiele im grozi więc nie będą podejmowali żadnych dziwnych ruchów.
    2019-08-21 20:25:00 [5.173.63.*] id:1580174  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    nudny i oklepany temat

    Nick:
    Treść:
    2019-08-21 11:00:42 [37.30.51.*] id:1580150  
    GRZEŚ 17: Napisał postów [208], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Myślenie nie boli .

    Nick:
    Treść: