• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3306
  • Dodano: 2019-08-17 / 08:11
  • Komentarzy: 1

Wpadł z narkotykami i zaatakował policjanta

 
 
Wpadł z narkotykami i zaatakował policjanta
 <i>(KPP Krapkowice)</i>

(KPP Krapkowice)

Policjanci z Krapkowic zatrzymali 31-latka, którego podejrzewali o przestępczość narkotykową. Przy okazji prowadzonej zasadzki w ręce funkcjonariuszy również wpadł klient dilera. Na wniosek prokuratury mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. 31-latek teraz odpowie za posiadanie i handel znaczną ilością środków odurzających ale również za czynną napaść na funkcjonariusza Policji.

Kryminalni z Krapkowic podejrzewali mężczyznę, 31-letniego mieszkańca Krapkowic o przestępczość narkotykową związaną z handlem narkotykami. Zorganizowana w ostatnią środę zasadzka tylko to potwierdziła.
Policjanci zatrzymali kierowcę osobowego BMW po tym jak podjechał pod obserwowany dom i po krótkiej chwili odjechał. Przeszukanie kierowcy i samochodu doprowadziło do zabezpieczenia narkotyków i potwierdzenia, że nabył je w domu u dilera.

Kryminalni mając pewność, że podejrzany jest w domu przystąpili do jego zatrzymania. Brak reakcji na wezwania do otwarcia drzwi skończył się siłowym wejściem do domu i zatrzymaniem 31-latka. Dokładne przeszukanie posesji, również przy użyciu psa szkolonego do wykrywania narkotyków doprowadziło do ujawnienia kolejnych porcji różnych narkotyków. Łącznie u zatrzymanych mężczyzn policjanci zabezpieczyli prawie 250 gramów zabronionych substancji.

Podejrzewany i jak się później okazało również poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa 31-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Usłyszał również zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza Policji po tym jak próbując uciec z domu rzucił się na jednego z kryminalnych.

Mężczyzna na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia. Sprawa na charakter rozwojowy.

Klient dilera, 31-letni mieszkaniec Krapkowic został objęty dozorem policji.




reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-08-19 00:19:25 [178.43.17.*] id:1579985  
ktostamtaki: Napisała postów [235], status [maniak] Reputacja
Wszystko jest ...do czasu..

Nick:
Treść: