• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4002
  • Dodano: 2019-08-11 / 11:44
  • Komentarzy: 0

Kamila Świerc będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Supranational 2019

 
 
Kamila Świerc będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Supranational 2019

(Fot. Archiwum)

Wybory Miss Supranational 2019 odbędą się 6 grudnia na Śląsku. Opolanka Kamila Świerc dołączy do grona około 80 kandydatek, które będą walczyły o tytuł światowej piękności.


Pierwsze wybory Miss Supranational odbyły się w 2009 roku w Płocku, a udział w tym prestiżowym konkursie wzięły panie z 40 krajów. Obecnie liczba kandydatek podwoiła się, a z tygodnia na tydzień poszczególne państwa wyłaniają swoje reprezentantki w lokalnych konkursach. Pełną oficjalną listę kandydatek do tytułu poznamy nie wcześniej niż w październiku.

- Dziękuję, że na mojej dotychczasowej drodze zawsze byliście ze mną i trzymaliście mocno kciuki! Dobre słowo, mały gest czy krótka wiadomość - to wszystko nieustannie mnie uskrzydlało i sprawiało, że na mojej twarzy pojawiał się uśmiech. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego dopingu! Mam nadzieję, że uda mi się Wam choć trochę odwdzięczyć, reprezentując biało - czerwone barwy tak, abyście byli ze mnie dumni! Dam z siebie wszystko i wierzę, że Was nie zawiodę - pisze na swoim Fanpage Kamila Świerc.

Opolanka w 2017 roku zaraz po zdobyciu korony Miss Opolszczyzny 2017 zdobyła tytuł Miss Polski. Przed uczestniczkami konkursu wiele przygotowań. Oprócz szlifowania języka i sylwetki czeka je zgrupowanie w listopadzie. Dla uczestniczek z innych krajów będzie to nie tylko okazja do treningów przed galą finałową, ale również szansa na zwiedzenie Polski.


reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".