• 0
0
 
  • Autor: Pav
  • Wyświetleń: 6639
  • Dodano: 2019-08-06 / 18:16
  • Komentarzy: 5

W jeziorze nyskim odnaleziono ciało mężczyzny

 
 
W jeziorze nyskim odnaleziono ciało mężczyzny

(Fot. Archiwum)

Dziś w godzinach popołudniowych w jeziorze nyskim odnaleziono ciało mężczyzny. Policja wiąże to zdarzenie z trwającymi poszukiwaniami 62-letniego pasażera jachtu.

- Dziś przed godz 16:00 otrzymaliśmy informację od ratowników WOPR o wyłowieniu zwłok mężczyzny z jeziora nyskiego. Przy ciele policjanci znaleźli dowód osobisty mężczyzny poszukiwanego przez nas od piątku. W tych poszukiwaniach oprócz policjantów brali udział również ratownicy wopr-u i strażacy. Ciało decyzją prokuratury zostało zabezpieczone do sekcji zwłok i obecnie wyjaśniamy szczegółowe okoliczności całego zdarzenia jak i również tożsamośc tego wyłowionego mężczyzny.

- Sternik jachtu, z którego najprawdopodobniej wypadł ten 62-letni mieszkaniec powiatu opolskiego, usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie zagrożenie utraty życia lub zdrowia, za co grożą mu 3 lata więzienia, są to jednak zarzuty formowane wstępnie więc nowe okoliczności, jeżeli się pojawią, mogą je zmienić. Policjanci po sekcji zwłok, po przesłuchaniu prawdopodobnych świadków dalej będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - poinformował sierż. szt. Przemysław Kędzior z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia