• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 10527
    • Dodano: 2019-07-28 / 17:40
    • Komentarzy: 19

    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta

    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta

    (Fot. Dżacheć)

    45-letnia kobieta, która w niedzielne popołudnie wsiadła za kierownicę osobowego Citroena zakończyła swoją podróż na przydrożnych słupkach na pl. Piłsudskiego w Opolu. Opolanka długo nie wsiądzie za kierownicę ponownie.

    Do zdarzenia doszło po 14:00 w niedzielę. Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kobiecie kierującej Citroenem C3, która rozbiła samochód na ulicy Piłsudskiego taranując przy okazji kilka słupów oddzielających jezdnię od chodnika.

    Zobacz takze Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego

    Na miejsce zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Na szczęście okazało się, że nikomu nic się nie stało, jednak podczas badania wynikło, że 45-latka wsiadła za kierownicę pijana. Miała w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu.

    Funkcjonariusze już zatrzymali Opolance prawo jazdy.

    Teraz 45-latka odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi jej nawet do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz minimalnie 5000 zł grzywny.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta
    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta
    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta
    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta
    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta
    Pijana 45-latka rozbiła auto w centrum miasta

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2019-08-02 00:45:21 [145.129.118.*] id:1579326  
    Honda84: Napisał postów [595], status [rozpisany/na] Reputacja
    Pięknie zgrabnie i powabnie,po durczokowemu.

    Nick:
    Treść:
    2019-08-01 11:07:33 [83.238.143.*] id:1579298  
    iks: Napisał postów [365], status [pismak] Reputacja
    Niedostosowanie prędkości i mocy samochodu do warunków panujących na drodze i w głowie.

    Nick:
    Treść:
    2019-07-28 18:59:38 [178.252.17.*] id:1579099  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    Elegancko zaorane.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2019-07-28 19:28:21 [185.127.21.*] id:1579101  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Oj tam, zdziebko znioslo ja na prawo. ;)
    2019-07-28 19:37:17 [79.106.228.*] id:1579103  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Trochę pedziła skoro tyle tych słupków ścięła.
    2019-07-28 20:24:17 [178.252.17.*] id:1579105  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    Eh te dzisiejsze drogi.Ni dość że znosi w prawo to jeszcze tyle tych słupków nas stawiali.
    2019-07-31 17:32:03 [94.189.147.*] id:1579274  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    I jeszcze chodniki dla ludzi pobudowali wzdłuż. Przecież to się prosi o katastrofę.
    2019-07-31 14:50:39 [62.29.251.*] id:1579264  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    pijaków za kółkiem nigdy nie zabraknie, taki stan umysłu w tym kraju

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2019-07-31 14:53:37 [185.127.20.*] id:1579266  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Niestety tak. Dopóki będą tak śmiesznie niskie kary to i się tego nie wyeliminuje niestety.
    2019-07-28 21:18:17 [31.60.0.*] id:1579107  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Po co te słupki tam postawili, babsko pognałoby chodnikiem kilka metrów i po kłopocie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2019-07-29 09:42:13 [31.60.21.*] id:1579119  
    MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
    Gdyby nie te słupki to byś smarował ten wpis z oddziału intensywnej terapii jakby cie to babsko na chodniku rozjechało. A teraz podziękuj za słupki i milcz.
    2019-07-29 10:11:16 [31.0.80.*] id:1579121  
    [moderacja]: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2019-07-29 21:57:07 [178.252.17.*] id:1579172  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    Patrząc z jaką łatwością Pani Baba wleciała na chodnik odnoszę wrażenie iż owe słupki nie dają poczucia bezpieczeństwa.
    2019-07-29 10:15:58 [77.255.85.*] id:1579122  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Dupczok dał przykład Najschteb dał przykład że można pić przejeżdżać ludzi na psach i jest się bezkarnym to teraz próbują następni Tylko trzeba powiedzieć w sądzie że walczy się z PiS i jest się wolnym

    Nick:
    Treść:
    2019-07-29 09:40:17 [31.60.21.*] id:1579118  
    MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
    Bierze przykład z naszych celebrytów dziennikarzy. Najsztuba uniewinnil teraz Kamil od upier....go stołu też pojdzie wolny i jeszcze TVN zrobi z niego bohatera walczącego o konstytucje. To może pijana baba z Opola pójdzie wolno i dostanie kolejna okazje by po pijaku rozjechać czyjeś dziecko na chodniku.

    Nick:
    Treść:
    2019-07-28 19:04:39 [188.147.34.*] id:1579100  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Z kim piła?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2019-07-29 07:00:10 [165.225.72.*] id:1579116  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    sama z soba do lustra
    2019-07-28 20:57:18 [188.123.205.*] id:1579106  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    I ty możesz zostać Durczokiem.

    Nick:
    Treść:
    2019-07-28 19:31:07 [31.60.34.*] id:1579102  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Menopauza?

    Nick:
    Treść: